Wpis z mikrobloga

@welin: XDD Zdarza mi się popełniać błędy (często z tempa pisania), ale na kaleczenie języka z własnej woli nigdy bym nie pozwolił. Nie wiem jak pusto musi być w głowach niektórych jeśli ktoś pisze tak prymitywnie. Jeszcze jakby to był np. wykop gdzieś większość sobie jaja robi to ok ale tak z kimś kogo się zna - wykluczone( _) Wydaję mi się że im mniej ktoś pisze w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@welin: Wydaje mi się, że jest różnica pomiędzy wiadomościami prywatnymi, a komentarzami, bo pierwsze to kwestia ustaleń między sobą, a w drugim wypadku piszemy do ogólnopolskiego odbiorcy i wartro byłoby być rozumianym.
Dla mnie większym problemem jest pisanie postów i wiadomości jak jakiś strumień świadomości- żadnej interpunkcji, wtrącenia, kompletny chaos wypowiedzi i ogólny fakt, że ludzie w trakcie szkoły piszą jak boomerzy, którzy mieli parunastoletnią przerwę od pisania
Dla mnie większym problemem jest pisanie postów i wiadomości jak jakiś strumień świadomości


@Rzuku: "Znalazlem odp jest ptorgram do roozpakowania customize player.vbb i tam podmienic bikini czy jakos tak moze cos jeszcze niewielkiego zmienic w kodzke i spakowac ale to sie rozpakowuje tak ze trzeba przez ten plik exe otworzyc plik i ok dziala ale zeby spakowac tez trzeba folder otworzyc za pomoca drugiego exe ktory spakowuje pliki noi tu
@welin Te skróty wypaczają sens komunikacji i przez takie skróty łatwo o nieporozumienie. Miałem taką sytuację jak się dogadywałem z koleżanką na wyjazd - ona mi napisała "jadę w sb" i chodziło jej o to że jedzie w sobotę, ale ja nie zauważyłem tego "w" i zrozumiałem "jadę sobie" przez co nie mogliśmy potem dograć szczegółów bo myślałem że jedzie kilka wcześniej.