Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dos_badass fajnie gdyby ciebie rodzina zablokowała za głupotę pokroju rozpoczynania zdań małą literą. Może byś się nauczył pisać jak człowiek. Ale trzeba zgorzknieć, żeby się czepiać o to, że ktoś skrótów używa, szczególnie że nie ma powodu, dla którego jedne (pokroju "np." czy "itp.") miałyby być akceptowane, a inne (takie jak sb, cb) nie.
  • Odpowiedz
@umtali: "kk" jest stare jak świat. Pamiętam, że się to używało w gierkach online, jak CS czy LoL, ja to rozumiałem jako takie szybkie strzelenie z palca, bo nie było czasu na pisanie elaboratów ( ͡° ͜ʖ ͡°) podejrzewam, że właśnie z tych zręcznościowych gierek mogło się to tak rozlać na młodych
  • Odpowiedz
fajnie gdyby ciebie rodzina zablokowała za głupotę pokroju rozpoczynania zdań małą literą. Może byś się nauczył pisać jak człowiek. Ale trzeba zgorzknieć, żeby się czepiać o to, że ktoś skrótów używa


@vind: i po c--j się srasz? xD
z dzieciakami mam megaprzyjacielskie relacje, i ich blokowałem dla heheszków.
oni się w-------i(choć tez jako zabawę to traktowali), ale nie mieli wyjścia, i pisali do mnie normalnie.
jak między soba piszą, to
  • Odpowiedz
Ale jesteś dorosłym ojcem ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam nadzieje ze młodemu załatwiłes juz umowe o zlecenie na zakladzie xd


@turbaniuszdywaniusz: nie wiem, do czego nawiązujesz?
i czy mnie szkalujesz, czy normalnie porozmawiac chcesz? xd
  • Odpowiedz
@umtali: "kk" pisałem już 15 lat temu, grając w wowa czy lineage, pisali tak też wszyscy na około czy polskie czy zagraniczne gildie. Kwestia wygody i jak ktoś napisał pozostałości z gier online. Czasami nadal używamy z kumplami, nie widzę w tym jakiegoś dużego problemu. To nie skrótowiec typu "ocb" czy "wgl".
  • Odpowiedz
Tak samo nie używanie polskich znaków, bo z tego co pamiętam użycie chociaż jednego obcinało długość SMS o połowę


@Piro3202: Pierwsze słyszę. Ja nie używałem polskich znaków bo tak było szybciej.
  • Odpowiedz