Wpis z mikrobloga

@welin: ok, spróbuję:

co tam u ciebie co robisz
u mnie dobrze nie wiem(?) co robić a ty co robisz i co tam?
ok u mnie spoko i w ogóle
ok to spoko ogólnie pozdrawiam

ciekawym, czy dużo się pomyliłem? xD
  • Odpowiedz
nie mam pojęcia co tam jest, ale jeśli się nie mylisz to strasznie z dupy mają te tematy rozmów, bo już pogoda byłaby lepsza


@welin: mam córkę i syna.
kiedyś próbowali tak do mnie pisać, to parę razy ich zablokowałem.
było trochę płaczu, ale nauczyli się w końcu pisać do mnie, jak do człowieka. xD
  • Odpowiedz
ciekawe co robili z zaoszczędzonym w ten sposób czasem, bo rozumiem, że te skróty są po to, żeby szybciej pisać xD


@welin: nie, to jest #!$%@? lenistwo.
umysłowe też, zresztą.
  • Odpowiedz
a to nie pisze się wtedy k?


@welin: ja czasem napiszę "wgl, pzdr", ale jak piszę jedną ręką na lapku(bo wtedy leżę i nie chce mi się wstawać do lapka xD
no i nadużywam iksde xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 66
@welin: Dzisiaj jest to rak, ale wszelkie mniej lub bardziej idiotyczne skróty najbardziej wyrosły z ograniczeń długości SMSa, jeszcze jak powszechnie płatne były, więc trzeba było walczyć żeby zmieścić się w jednym. (Tak samo nie używanie polskich znaków, bo z tego co pamiętam użycie chociaż jednego obcinało długość SMS o połowę)
  • Odpowiedz
#niepopularnaopinia
Ale zlot boomerow xD sama tak nie pisze, ale rozumiem że młodzież ma swoje naleciałości i nie ogarniam jak można się tasować do "huh, jestem taki poważny, nie rozumiem skrótów młodzieży, ale głupie dzieciaki" xD jak ktoś pisze np. wg. m.in. to też pytacie "hehe, Mati, ciekawe ile czasu zaoszczędził? :DDDD" no bo przecież skróty są do zaoszczędzenia a nie wygody ...
  • Odpowiedz