Wpis z mikrobloga

@dam115: w moim rodzinnym mieście pod blokiem też zrobili 4 miejsca dla niepełnosprawnych, #!$%@? z tym, że nikomu niepotrzebne, parking miejski, więc według jakiejś ustawy mają być, każdy korzysta z nich jak z normalnych miejsc i tylko jeden #!$%@? dziad społeczniak się pruje, nawet straż miejska jest ugadana i nie ma z nimi problemu i tylko proszą jak już żeby przestawić. Pewnie tutaj tak samo było. Wiadomo, co innego pod budynkami
@Kroledyp niestety brak miejsc parkingowych zmusza ludzi do nielegalnego parkowania i ja to rozumiem, jednak sam mam w rodzinie osobę niepełnosprawną i mnie #!$%@? że czasem nie mogę normalnie zaparkować i podjechać wózkiem do drzwi samochodu. Ale wygoda somsiada jest ważniejsza bo nie może zaparkować 5min drogi pieszo dalej ¯_(ツ)_/¯
@eragonn14: nie ma żadnego powodu żeby tworzyć na osiedlach specjalne miejsca dla niepełnosprawnych bo nie zmieniają one nic. Zawsze dla kogoś miejsca będzie brakować. Jak będzie 5 inwalidów a 3 miejsca to co z pozostałymi, którzy nie zaparkują? Bez sensu. Parking jest tak samo mój jak i ich.
@marian1881: Ty się nic nie bój, nie #!$%@? się do osoby niewinnej która to miejsce otrzymała słusznie. Tylko jedna osoba ma to miejsce zasłużenie i mówię jej nawet dzień dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z resztą toczę bój
skoro pani pisze że ma #!$%@? ile to kosztuje itd to możliwe, że zgłoszenia nic nie dają


@dam115: a ja myślę, że jest całkiem na odwrót. Ta laska pisze tak bo jeszcze nigdy nie dostała takiego mandatu, jakby miała zapłacić chociaż raz na tydzień to by szybko przestała tam parkować, 4 tygodnie w miesiący x 500zł to 2000zł mniej w portfelu. Wątpię by kosmetyczka zarabiała tyle by mogła sobie na takie
@Missudi: no ok, ale w tym czasie chyba używa jakichś rzeczy żeby pracować? Ma jakieś koszta żeby pracować? Sam VAT to -23% jeszcze podatek dochodowy -17% lub -32%. Same podatki zarabiają prawie 50% tego co dostaje do ręki a jeszcze utrzymanie lokalu, ZUS, sprzętu, koszt kosmetyków itd. nie sądzę by kosmetyczka na serio była tak bogata, że sobie może pozwolić na machnięcie ręką na conajmniej jedną dniówkę czyli zakładając pracę pon-pt