Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dziewczyna zostawila mnie, gdy dowiedziała się, że leczę się na depresję. Od kilku miesięcy podjąłem leczenie, odczuwam ogromną poprawę stanu zdrowia i codziennego funkcjonowania. Nie mówiłem dziewczynie o chorobie, poznała mnie, gdy zacząłem się leczyć. Nie lubię mówić, gdzie i na co się leczę, bo ludzie zwykle tego nie rozumią i wyśmiewają. Dziewczyna była u mnie w domu i bardzo bolała ją głową. Szukała leków przeciwbólowych w apteczce. Znalazła moje psychotropy na dzień i na sen. Zaczęła wypytywać, czyje to i czy moi rodzice leczą się psychiatrycznie. Przyznałem, że to moje, bo leczę się na depresję. Nie zareagowała. Później zaczęła robić aluzje, niby ogólnie, ale kierowane do mnie. O ludziach, którzy rozczulają się nad sobą, o tym, że ona miała w życiu ciężko i sama sobie z tym radzi, a niektórzy nie potrafią. Wkurzyłem się i powiedziałem, że ma przestać mnie obrażać docinkami. No to wybuchła totalnie. Powiedziała, że jestem nieporadny, skoro potrzebowałem cukiereczków na wymyśloną chorobę i mam się nad sobą nie rozczulać, bo ona ma gorzej. Nigdy nie żaliłem się, szczególnie jej. To ona zobaczyła tabletki od psychiatry i zaczęła mi dogryzać. Zerwała i powiedziała, że nie widzi przyszłości ze mną, skoro jestem taki słaby. Przykro mi, że potraktowała mnie w taki sposób. Podjęcie leczenia kosztowało mnie sporo wysiłku, drugie tyle włożyłem w sam proces leczenia i już zaczęło mi być coraz lepiej, a ona zostawiła mnie jak psa.
#zalesie #depresja #zwiazki #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61475846942c94000b1dd4a3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 24
FiligranowaKaczka: to musi byc bajt. jestesmy przecież biologicznymi robotami, tabsami mozemy wszystko regulowac, jak cos nie działa w bmw to się naprawia i dalej ktos chce mieć to bmw, czemu ktos mialby uciekac od czlowieka ktory sie leczy i na zadnym etapie nie grozi że jest on niebiezpieczny dla otoczenia? xD tez bralam tabsy, padłabym jakby ktoś nie chciał ze mną być bo moje ciało działa na przekór mi xD

Zaakceptował:
Politańczyk : @anonanonimowy321: To była moja pierwsza dziewczyna. Mam nadzieję, że w przyszłości spotkam lepszą.

@olaf_wolominski: Chciałbym, żeby moje życie było baitem.

@korkodylek: Przepraszam, nie radzę sobie dobrze z polskim. To nigdy nie był mój atut.

@straznik_internetuf: Ja też wolę być na razie sam. Ciężko się pozbierać po rozstaniu.

@kszaku: Dziękuję za słowa wsparcia :)

@BiałogłowyObywatel: Dziękuję. Może rzeczywiście cos było z nią nie tak.

@
SpoconyCielak: Nic nie straciłeś, opie. Zyskałeś i to niewyobrażalnie dużo. Zrozum to. Skoro to tak #!$%@? jednostka, to tylko kwestią czasu byłoby, aż byś się bardziej zaangażował, także finansowo i spadł z jeszcze wyższego konia. Pamiętaj - suki są po to, by je ruchać i by za toba biegały i cię dopieszczały. Jeśli nie robią tego z włąsnej inicjatywy, to jesteś dla nich jakimś kompromisem i zawsze z czasem na tym