Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #zalesie #logikarozowychpaskow #madki #rozwod
P------e i się rozwodzę.
Mieszkam w bloku z moją żona 7 lat, spodziewamy się pierwszego dziecka.
Mamy psa, którego moja żona bardzo chciała.
Jest z nami od kiedy mieszkamy w bloku czyli ma 7 lat.

Moja żona dostałą tzw odpieluszkowego zapalenia mózgu, powiedziała że pies ma zniknąć przy małym dziecku.
Na co ja się nigdy nie godziłem.
Bo sama go chciała, bo teraz to członek rodziny itp.

Wracam z pracy.
Psa niema na mieszkaniu

Moja żona go zostawiła gdzieś na jakieś wsi 20 km od naszego miasta.
Nie oddała do scrhoniska, do znajomych, do rodziny.

Zostawiła go na drodze na jakiejś j-----j wsi.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #614617e1942c94000b1dd292
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 160
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania o k---a, ożeniłeś się z kimś takim?
Najpierw za kudły szmacisko do samochodu i niech szuka psa bo jak nie to przyjdziesz z policją.
A potem pozew rozwodowy.
To jak ludzie traktują istoty słabsze od siebie pokazuje czy są dobrymi ludźmi. Ja bym nie chciała żyć pod jednym dachem ze złym człowiekiem.
  • Odpowiedz
Mieszkam na zapadłej wsi nawet nie wiecie jakie okrucieństwa potrafią ludzie wyczyniać ze zwierzętami.


@lossiemkos89: Ale jak nie daj pan buk powie sie, że patologia 500+ z jakichś głuszyc liczących 300 osób to p--------a dzicz t do razu "hurr durrr, miastowe nie szanujom wsi".
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: No i taki jest właśnie obraz co poniektórych psiarzy. Chcą pieska, żeby zapełnić pustkę w swoim życiu, a jak sobie znajdą nowe zajęcie, zrobią bombelka, itd. to pies idzie w p---u jak jakaś zużyta zabawka. Zwierzę to nie zabawka, tylko żywa istota. Jeżeli ktoś w ogóle bierze pod uwagę taką opcję, że może przestać się zajmować psem, nie będzie miał czasu lub ochoty się nim zajmować, boi się o
  • Odpowiedz
Jak można takie rzeczy wypisywać przez mimo wszystko zwierzę.


@heinricha_hammler: Abstrahując od tego czy to bait czy nie, to akurat za skrzywdzenie zwierzęcia bym babę pogonił i to w skarpetkach. Nie miałbym też żadnych, ale to k---a żandych oporów przed załatwieniem debilce eleganckiej sprawy karnej (tak, jej zachowanie jest karalne). Takie zachowanie wskazuje, że baba jest zwyczajnie niebezpieczna, dziś chciała zabić psa z głupiego kaprysu, za parę lat udusiła by
  • Odpowiedz
Moja żona go zostawiła gdzieś na jakieś wsi 20 km od naszego miasta.


@AnonimoweMirkoWyznania: pamiętaj, żeby przy rozwodzie domagać się, by dziecko było przy tobie, bo jeszcze je też wywiezie i zostawi.
Ale znając życie, dla naszego gónwo sądu to, że patuska zostawiła psa, by zdechł z głodu, w męczarniach to nic nie znaczy i zostawią dziecko przy niej, "bo madga jest święta" a ty masz płacić alimenty.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: o jakie j----e s-----------o...Skoro w stosunku do psa potrafi taka być, to aż strach pomyśleć co jej odwali w stosunku do Ciebie. Serio, dzieciak potrafi zmienić kobietę o 180 stopni. I to niestety w tym złym znaczeniu.
  • Odpowiedz
@Filipterka25: z 20lat temu sąsiad miał sukę rodwialera. I ta suka odgryzła mu pompon od czapki. Zgadnij co zrobił jego ojciec? Wziął łańcuch i siekierę i poszedł do stodoły. Obuchem ogłuszył sukę i ją zakopał. Tylko, że tak suka jakimś cudem się odkopała i biegała dalej po podwórku. Na 3 dzień już ojciec sąsiada skutecznie się jej pozbył. Ale w jaki sposób nie wiem.
  • Odpowiedz