Wpis z mikrobloga

AOC - klasa sama w sobie. Weszła tam za darmo, bo dostała zaproszenie i wysłała genialny wręcz - biorąc pod uwagę kontekst imprezy - przekaz.

Beka natomiast z pultających się biedaków z zamordystycznego, wschodniego zaścianka, którzy zarabiają dwa, czy tam trzy tysiące dolarów miesięcznie i myślą, że #!$%@? są adresatami tej sukni xD

Skończcie najlepsze studia, zarabiajcie godnie, postawcie kilka domów (90% z was i tak tego nie osiągnie), a i tak będziecie zawsze biedakami.

Skumulujcie przez życie majątek w okolicach obecnych 10 mln złotych. W sumie brzmi nieźle, nie? No nie wiem. Będziecie tylko 60 tysięcy razy biedniejsi niż Bezos w tej chwili. Pomijam, że Jeff zarabia ponad miliard złotych dziennie - głównie na absolutnym wyzysku takich jak wy. Raczej go nie dogonicie.

Skończcie z tym żenującym cope’m. Nikogo poza Morawieckim nie interesują wasze śmieszne grosze. Jesteśmy wszyscy tak samo biedni w porównaniu do miliarderów.

#neuropa #4konserwy #antykapitalizm #bekazprawakow #bekazpisu #bekazkonfederacji #aoc #usa
Pobierz Tywin_Lannister - AOC - klasa sama w sobie. Weszła tam za darmo, bo dostała zaproszen...
źródło: comment_1631620121gheO5jt7zV3bpvjRUsdGDF.jpg
  • 93
@Tywin_Lannister: tax the rich, dlatego polski ład na który święcą oczami socjaliści dojedze klase średnia 7k brutto w PLN xD

w dupie to mam ile oni płaca podatku. problemem jest udział w dochodach. bogaci się bogacą, 99% ludzi żyje z 6% globalnego dochodu? moge się o jakieś drobne mylić, ale nie chce mi się nawet tego sprawdzać.

jak wpadniesz na pomysł jak ich wydoić to daj znać. podatkami tego nie zmienisz.
@Tywin_Lannister: dobrze prawisz, nikt nie powinien gromadzić takiego majątku na współczesnej niewolniczej pracy. Ja mam spoko robotę, nie jest fizyczna, nie zarabiam źle, ale wolalbym pracować 30, a nie 40h tygodniowo. Korpo mi tego nigdy nie da, chociaż spokojnie by mogło. Za każdym razem jak się tak obruszacie i bronicie miliarderów, dajecie przyzwolenie na to, żeby kapitalizm nas #!$%@?ł
@Tywin_Lannister: Ty skończyłeś chociaż lekcje przedsiębiorczości czy co wy tam teraz macie w gimnazjach?

Bezos nie zarabia miliarda dziennie, ani nawet miesięcznie. Jego akcje, powiązane z kursem Amazona, mogą być wyceniane wyżej lub niżej. To nie jest zysk tylko wirtualna wycena, w praktyce nieosiągalna, bo nie byłby w stanie sprzedać tych akcji w takiej cenie.

Pytanie pomocnicze. Jeśli jego akcje warte byłyby 100 miliardów i od tego zapłaciłby podatek, to jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tywin_Lannister: hah, I wy wierzycie że ona wojuje z tymi elitami? Przecież na takich imprezach to sobie śmieszkują z zwykłego szarego człowieka, i zakładają sobie jakieś fikuśne ubranka żeby było o nich głośno
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Będziecie tylko 60 tysięcy razy biedniejsi niż Bezos w tej chwili. Pomijam, że Jeff zarabia ponad miliard złotych dziennie


@Tywin_Lannister: Nie zarabia tyle, chyba ze twoje zrodlo wiedzy to clickbaitowe naglowki XD Taki kapital wyrabia ewentualnie caly Amazon czesto w wirtualnej wycenie, ktora nie ma przelozenia na realny do spieniezenia majatek, ktory rowniez nie nalezy wylacznie do niego, a tysiecy akcjonariuszy xD
@Tywin_Lannister: jej aktywność w większości ogranicza się do działania na pokaz. Kiedy trzeba coś faktycznie zrobić to uszy po sobie i grzecznie tańczy jak jej grają. Idealny odgromnik establishmentu który chroni przed gniewem przeciętnych ludzi i pozwala dalej robić laskę korporacjom.