Wpis z mikrobloga

AOC - klasa sama w sobie. Weszła tam za darmo, bo dostała zaproszenie i wysłała genialny wręcz - biorąc pod uwagę kontekst imprezy - przekaz.

Beka natomiast z pultających się biedaków z zamordystycznego, wschodniego zaścianka, którzy zarabiają dwa, czy tam trzy tysiące dolarów miesięcznie i myślą, że #!$%@? są adresatami tej sukni xD

Skończcie najlepsze studia, zarabiajcie godnie, postawcie kilka domów (90% z was i tak tego nie osiągnie), a i tak będziecie zawsze biedakami.

Skumulujcie przez życie majątek w okolicach obecnych 10 mln złotych. W sumie brzmi nieźle, nie? No nie wiem. Będziecie tylko 60 tysięcy razy biedniejsi niż Bezos w tej chwili. Pomijam, że Jeff zarabia ponad miliard złotych dziennie - głównie na absolutnym wyzysku takich jak wy. Raczej go nie dogonicie.

Skończcie z tym żenującym cope’m. Nikogo poza Morawieckim nie interesują wasze śmieszne grosze. Jesteśmy wszyscy tak samo biedni w porównaniu do miliarderów.

#neuropa #4konserwy #antykapitalizm #bekazprawakow #bekazpisu #bekazkonfederacji #aoc #usa
Tywin_Lannister - AOC - klasa sama w sobie. Weszła tam za darmo, bo dostała zaproszen...

źródło: comment_1631620121gheO5jt7zV3bpvjRUsdGDF.jpg

Pobierz
  • 93
@Tywin_Lannister: Jak już #!$%@? całe 2755 bilionerów z całego świata, to kogo potem?
Doświadczenie pokazuje, że wszystkie inicjatywy opodatkowywania bogatych prowadzą do biednienia biednych. Wg polskiego rządu klasa średnia to 1200 euro na miesiąc. Dziwi Cię, że jak ktoś ma 2 miliony to go trzęsie na widok takich komunikatów? Pomijam, że im bardziej zatrujesz bogacenie się, tym mniejszy drive ludzie będą mieli, żeby robić duże rzeczy. W imie czego to? zasiłku
@Tywin_Lannister: Ja nie napisałem, że nie miałoby wpływu na budżet. Napisałem, że niewielki. A opodatkowanie "korporacji" to juz w ogóle jest opodatkowanie pracowników i klientów także. Tych biedniejszych po prostu jest tak dużo w porównaniu do bogatych, że zawsze więcej podatku będzie od nich, niż od tych bogaczy. Jakbyś zabrał cały majątek tych najbogatszych i rozdzielił wszystkim po równo, to też jakoś drastycznie byś się nie wzbogacił.
@Phyrexia: A to Bezos z bronia stoi za nim i im każe to robić? Takich firm nie buduje się przypadkiem, a gość świetnie wyczaił moment wejścia w sieć.

@true-true: Co nie zmienia faktu, że nawet takie jedno razowe obrobienie biliarderów by nie zaszkodziło. Potem wprowadzić związanie pracy ciecia do pracy CEO i niech zarabia proporcjonalnie do reszty pracowników.

Zabrzmie jak lewak ale jemu te miliardy i tak się nie przydadzą.
Że śmieszą mnie biedaki, którzy krytykują tę suknię.


@Tywin_Lannister: a miliarderzy by cię już nie śmieszyli? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Biedak ma takie samo prawo mieć poglądy na temat polityki fiskalnej co Bezos, i może mieć je znacznie bardziej wartościowe.

A szansa, że będą bardziej wartościowe niż poglądy żenującej, pustogłowej i hasłowej AOC jest bez wątpienia ogromna.