Wpis z mikrobloga

Ja byłem z rodzicami w Auchanie i mój tata jak zauważył tłum ludzi obok telewizorów to cisnął, aż wózek w powietrzu leciał, bo myślał, że jest jakaś promocja. Okazało się, że oglądali transmisje na żywo z tego wydarzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6 latek nie rozumiał o co chodzi i wątpię aby cokolwiek pamiętał, poruszenie, napięcie rodziców? Wolne żarty.


@Fichtner: Ziom, przecież 6-latek to już dziecko gotowe pójść do szkoły, czytać, pisać i zapamiętywać... To dziecko, które normalnie się komunikuje z dorosłymi pełnymi zdaniami. Mnie moja matka nauczyła czytać, jak miałam 4 lata, więc w wieku 6 lat to już przeczytałam wszystkie książki, jakie były w domu (nie licząc encyklopedii słownikowych) i pamiętałam
  • 1
@Luna98x Ja miałem 4 lata wtedy i kompletnie tego nie pamiętam. Nie wiem może rodzice kazali mi nie patrzeć na to, bo bym miał traumę, trudno powiedzieć. Nawet nie wiem kiedy pierwszy raz o tym usłyszałem, ale już chyba po kilku latach co najmniej. Ogólnie wiele rzeczy i osób pamiętam z przedszkola, więc mnie to trochę dziwi, ale zagadki tej raczej nie rozwiąże.