Wpis z mikrobloga

chyba sobie jaja robisz że niby coś pamiętasz jak byłeś 4 latkiem


@Fichtner: ja pamiętam wielkanoc jak mój brat się urodził i jak mama z nim wróciła do domu, a tata zapomniał nam dać prezentów na zajączka i ryczałam jak szalona. Miałam 3.5 roku, teraz mam 26. WTC też pamiętam, miałam 6 lat. Nie pamięta się bzdur typu co się zjadło na śniadanie czy co się robiło w szkole w
  • Odpowiedz
@Limonene no to że zając nie przyszedł to zrozumiałe, ale żeby 6 latek przeżywał wtc. Gdyby dzisiaj był ten atak to 20 parolatkowie by nie wiedzieli o co chodzi.
  • Odpowiedz
@Fichtner: będąc dzieckiem przezywasz w dużej mierze to, co rodzice. Wszyscy dorosli byli poruszeni, więc dzieci też. Przyznaj się po prostu że walnąłeś głupotę i teraz się próbujesz za wszelką cenę wybronić, albo już przestań się bronić na siłę, bo widać że wiesz, że nie masz racji, ale nie chcesz tego przyznać
  • Odpowiedz
@Karp_Molotow: Zastanawiam się która z opcji jest prawidłowa:
- urodziłeś się jak rodzice mieli po 18 lat
- ojciec robił doktorat
- ojciec był wiecznym studentem
- ojciec późno zaczął studia
  • Odpowiedz
@Fichtner: Ja np. pamiętam całkiem sporo z przedszkola, a chodzilem tylko przez 2 tygodnie majac 5 lat (plakalem i mocno to przezywalem, więc nic dziwnego). Pamiętam tez sporo z czasow kiedy mieszkalem z dziadkami, a wyprowadziłem sie majac 6 lat. Nikt cie tu nie sciemnia xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Fichtner: pamiętam jak oglądałem z tatą kometę Hale’a-Boppa. Miałem wtedy lekko ponad 4 lata i byłem świadomy na co patrzę. Najstarsze wspomnienie które dobrze pamiętam mam z momentu jak miałem 3 lata. Jak miał 6 lat to spokojnie mógł to pamiętać.
  • Odpowiedz
@Karp_Molotow: Ja miałem 9 lat i bawiłem się z kolegami za blokami. Przybiegł inny kolega i powiedział, że będzie wojna. Wtedy nie bardzo rozumiałem co się stało. Dzisiaj rozumiem, że od tego momentu rozpoczęła się na dobre operacja pozbawiania ludzi praw żeby docelowo wprowadzić NWO.
  • Odpowiedz