Wpis z mikrobloga

@Bazooka: o, w końcu ktoś, kto oglądał relacje na CNN. Miałem 5 lat, chciałem oglądać na 13-calowym tv lexusa scooby doo na cartoon network, ale jak mama mi włączała, to kilka kanałów wcześniej na dekoderze było CNN i już tam zostaliśmy. Angielskiego uczyłem się od roku, a nie mówili nic o biedronkach i tęczy, wiec nic nie rozumiałem, mama tez. Dopiero jak tata wrócił z pracy, to przetłumaczył.

Wydaje mi się,
Kurde stary jestem. Pamietam jak dziś: od 8 rano uczyłem 2 kolegów z roku do poprawkowego z matematyki. W barze, wiec płynnie przeszliśmy do opijania pozytywnych wyników. Potem kompletnie nawaleni udaliśmy się do kina, chyba na Tomb Ridera. Z kina nas wywalili, dalej nie pamietam…
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fichtner: 24, nie pamiętam aż tak dużo, ale kilka na pewno pamiętam. Musiałbym mieć poważne problemy z głową, żeby nie pamiętać z tego okresu nic.
@Karp_Molotow: Ja miałem wtedy 18 lat, pamiętam, że to był wtorek, bo następnego dnia w środę miał być sprawdzian z matmy w liceum - chyba już klasa maturalna. Nie pamiętam dlaczego ale tego dnia nie poszedłem do szkoły. Było rano chyba już po 9.00 Rodzice też nei pamietam dlaczego tez nei byli w pracy (albo już wrócili) i starszy brat ich zawiózł na grzyby do lasu. Ja zostałem sam w domu
stanęłam w drzwiach pokoju i wszyscy już siedzieli przerażeni przed telewizorem


@Kawunia_z_rana: to jak cię niebieski nad ranem bez makijażu zobaczy, to zgon krew na rękach mieć będziesz.
dbaj więcej jakoś o siebie, oszczędź bliskich xD