Wpis z mikrobloga

@Karp_Molotow: Ja wtedy chodziłem do liceum. Wracam sobie ze szkoły, wchodzę do domu, mama pyta jak było w szkole, ja odpowiadam, że dobrze. Potem wchodzę do salonu, włączam TV i widzę jak na TVN pokazują uderzenie w pierwszą wieżę, a w czasie gdy to oglądam łamiąca wiadomość i drugie p-----------e w kolejną wieżę... a potem jeszcze potwierdzenie, że porwanych samolotów było w sumie 5, włącznie z tym, który uderzył w
  • Odpowiedz
@Karp_Molotow ja wtedy siedziałem z kuzynem bo przyjechał na imieniny mojego ojca, piliśmy Cole i graliśmy beztrosko w ProEvoSoccer na PSX w czasie kiedy wszyscy przy stole obserwowali co się tam wyprawia ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 61
@Karp_Molotow ja miałem 7 lat i jeździłem z kolegą na hulajnogach, rysowaliśmy drzewa scyzorykiem i robiliśmy iskry na chodniku anteną od cb radia. Jak wróciłem do domu na kanapeczki z mortadelą i keczupem Włocławek to w telewizji była już transmisja i mama wpatrzona mówiła że wojna się zaczyna.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Karp_Molotow: ja przyszedłem ze szkoły była to 3 klasa podstawówki i na TVN na TVP była równoczesna transmisja i byłem pełen podziwu jak betonowy budynek moze się palić. Pamiętam też jak zaczął się pierwszy budynek walić.
  • Odpowiedz
wszystko to usa nie powiecie mi ze najabrdziej zaawansowane panstwo nie wiedzialo ze samolot zostal porwany i nie byli go w stanie przechwycic
  • Odpowiedz
przypominam ze w tym dniu odziwo przez zupelny przypadek wiekszosc mysliwcow bylo wyslanych na szkolenie i nie bylo nikog kto mogl by podleciec pod samoloty
  • Odpowiedz