Wpis z mikrobloga

@Filipelo320: taguj tylko #korposwiat bo inaczej się szambo wylewa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
najwazniejsze żebyś złapał staż w dobrej firmie (nie wiem na ile realne na 2. roku, jeśli się nie uda to w jakiejkolwiek, żeby mieć prawdziwe doświadczenie). Do tego wszelkie ambitne projekty/konkursy/być może działalność z koła naukowego i wysoka średnia - wszystko czym będziesz mógł pochwalić się na rozmowie o pracę lub złapac kontakty w
@Filipelo320: tak bardziej na serio żeby nie było że tylko szydzę - tzn mój wpis był pół-żartem pół-serio bo jak popatrzysz na cenę ułożenia metra płytek to zarobki ogarniętego fachowca wcale nie odstają od IT i kumpel mimo że prowadzi dwa sklepy i na brak kasy nie narzeka, to teraz wykańczając dom i widząc ceny stwierdził że #!$%@?, bierze fuchy jak leci xD - to to co pisze @chinski_pierozek ma sens,
@KrolSandaczPierwszyRozrzutny: dokładnie, a potem narzekanie na zarobki i zdziwienie że mając lata doświadczenia zarabia się mniej od świeżych pracowników ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Odczuwam_Dysonans: zgadzam się ze wszystkim co powiedziałeś, ja patrzyłem głównie pod względem ekonometrii i korpo bo nie znam się na IT. Znam firmę gdzie zarobki na entry lvl to 5-cyfrowa kwota, a lwią część nowych pracowników zatruniają z konkretnego koła naukowego. Mam też