Wpis z mikrobloga

Post o Von Levicki vel Chahmentzki spadł z rowerka, dzięki szanownej moderacji z Klanu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Frajerzy z MLM dbają o to, żeby ich bzdury nie wylazły na wierzch, no bo kto by chciał potem dołączyć do ekipy wyśmiewanej w necie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mechanizm wyparcia jest silny, ale ma swoje granice.

Jako, że odzew zrobił się ogromny NO TO SIĘ NIE ZATRZYMUJEMY, bo idea jest zacna - ograniczenia działania oszustów oraz zmotywowanie ich do uczciwej pracy, co z pewnością wyjdzie im na dobre. Jeżeli wykorzystają swoje umiejętności handlowe w uczciwej pracy, nie zginą z głodu a lepsze to niż więzienie. Zbieram wszystkie materiały, które przesyłacie na priv, każdy co posiada cokolwiek, wysyłajcie. Na razie chce wyjaśnić całe GC - Levitzki, V. Białkova (hmm, może to nie przypadek? ( ͡º ͜ʖ͡º) i narzeczona cwaniaczka, Ruda.

Jeżeli wykop będzie nagminnie usuwał kolejne wpisy mimo braku ku temu powodów, znajdzie się inna platforma.

Mimo gróźb wysyłanych publicznie na wykopie - NIE ODEZWAŁ SIĘ DO MNIE NIKT z frajerskiej bandy. Nic dziwnego, pewnie po opłaceniu prawnika za choćby straszaka nie starczyłoby na niskobudżetowy wypad na Rodos.

Wracając do naszego milionera, który jeszcze nie zebrał na ortodontę tudzież wypad do Turcji, przygotowałam listę red flagów po czym poznać frajera z MLM. Zapraszam do swoich propozycji.

- na relacjach zdjęcia luksusowych aut (często materiały nie są nawet nagrane przez nich)
- MOET, MOET, MOET szczyt luksusu, dużo zdjęc Moeta
- zdjęcia i filmy w hotelach, najlepiej w szlafroku. I z MOETEM.
- więcej mówią o tym jakie bogactwo mają, niż w jaki sposób do niego doszli
- mówią o abstrakcyjnych liczbach (milion w rok itd.)
- wersja damska, czarna elegancka sukienka, przechadza sie najczęściej po hotelu (od biedy po Politechnice Warszawskiej)
- ciągłe podkreślanie, że zwykła praca jest dla nieudaczników
- opowieści o tym, jak pracowali przy asenizacji, byli prostymi parobkami na plantacji Borówek na Kaszubach ale zerwali z tym i są milionerami
- budowanie wrażenie zgranej ekipy ludzi sukcesu
- narracja, żeby nie być jak 99% ludzi, że można inaczej, łatwo i prosto (tylko musisz kupić szkolenia)
- poklepywanie się po plecach w komentarzach (jak na sektę przystało)
- treści o zarabianiu w internecie, które jest na wyciagniecie reki (KUP SZKOLENIE!)
- studia się nie liczą, ważne żebyś sprobował MLM (i musisz sie szkolic ofkoz)
- typowy komentarz na zarzuty "ha ha, tak MLM nie działa, tak jak widać xD" Pozowane zdjęcia służą za dowód sukcesu.

WYSYLAMYMLMOWCOWDOPRACY

#frajerzyzmlm
owocliczi - Post o Von Levicki vel Chahmentzki spadł z rowerka, dzięki szanownej mode...

źródło: Clipboard01

Pobierz
  • 89
@owocliczi:
- puste rejestry KRS (brak spółek, udziałów w spółkach i mianowanych funkcji, pomimo milionowych majątków, słyszałem już historie "ale ja wszystko trzymam za granicą", tylko że baranie mieszkasz w Polsce i te środki musisz LEGALNIE transferować),
- zdjęcie w jacuzzi w InterContinental (klasyka xDDDDDD),
- zdjęcie w restauracji Crownie Plaza (21 piętro The Warsaw Hub),
- zdjęcia z pobytów za granicą, bez pokazywania całego pokoju hotelowego (bo stać mnie tylko
@owocliczi: może nie w temacie tego konkretnego scamu ale.od siebie dodam piękny screenshot wymiany zdań między dwoma normalnymi ludźmi a mlmowcami już nieistniejącego scamu #dascoin
https://image.ibb.co/mKVwyn/Dascoin_to_meme.png?fbclid=IwAR3DhYewhpNtyS21mJE_SeDzvD8TKhvkXSVS10YfiIgvyadspOUtApcCi7g
To był istny cyrk i piękna przygoda. Zostały wspomnienia i takie screeny ( ͡° ͜ʖ ͡°)