Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#seks #zwiazki #logikarozowychpaskow #zalesie
Czuje się jak totalny śmieć, poznałem dziewczynę, która jest z typowej polskiej wsi, z biednej rodziny.
Dla mnie to była tylko relacja na zasadzie seksu, bo dziewczyna robiła co chciałem.
Po prostu dla niej to był szok, że ktoś ją wziął do kina, na wakacje, otworzył drzwi w aucie, kupił ciuchy w galerii.
Zresztą pół wsi zazdrościło kawalera.
Zresztą ja się nie uważam za super partię i bogacza.

Ale podjechanie na wieś 6 letnią insygnią robiło tam furorę jak i na rodzicach tak jak na mieszkańcach wsi.
No i teraz jest mi głupio że ją tak wykorzystywałem, lodzik, seks na zawołanie - ona robiła w sumie wszystko, żeby mi było dobrze i żeby mnie jakoś zatrzymać, bo chce to skończyć bo za daleko to poszło.
A ja nie mogę być z Panną na stale, która ma problem z czytaniem ze zrozumieniem a po angielsku umie powiedzieć "maj nejm Agnieszka"

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #612cd4c86b9177000a3cbb3a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 91
@AnonimoweMirkoWyznania czyli najważniejsze, żeby miała fajna dziurę i tyle. #!$%@?łeś Miras i to ostro.

To jest właśnie ta różnica między kobietami a mężczyznami, w życiu nie poszłabym do łóżka z facetem, który non stop strzela byki, który jest nieogarnięty.
Tak, mówi to kobieta której mąż ostatnio napisał, że na widok moich zdjęć mu stanOŁ i idzie wziąć kOMpiel, bure dostał za to, że nie używa słownika. ( ͡º ͜ʖ͡
Zezwierzęcenie stulejarzy betabankomatów jest okropne.

"Mimo, że była idotką ze wsi to kupowałem jej wszystko co chciała, woziłem jej dupę, fundowałem jej różne wyjazdy i przyjemności no ale dostawałem lodzik i seks w zamian hehe uczciwy interes"

Mrok: Straciłeś priorytety i kręgosłup przez kasę i seks...
Poza tym wystarczy porządna bessa na giełdzie albo wymiatanie drobnych ciułaczy by z królewiczów porobić żebraków...
Fakt żebrać będą w kilku językach. xd

No tak nie zapominajmy o radach nadzorczych spółek skarbu państwa gdzie po każdych przegranych wyborach jest zmiana na " swoich " wysyp od koryta " cudzych " biedaków. xDDD

Rada ? A co nie stać cię było na utrzymankę
@Jason_Stafford: to tak nie działa zawsze. Po prostu ona może (ale zawsze jest jakaś szansa jak zdolna) nie osiągnąć tego co sobie wymyślił albo zajmie jej to dużo czasu a życie krótkie jest. Poza tym coś dla niej zrobił.