Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#seks #zwiazki #logikarozowychpaskow #zalesie
Czuje się jak totalny śmieć, poznałem dziewczynę, która jest z typowej polskiej wsi, z biednej rodziny.
Dla mnie to była tylko relacja na zasadzie seksu, bo dziewczyna robiła co chciałem.
Po prostu dla niej to był szok, że ktoś ją wziął do kina, na wakacje, otworzył drzwi w aucie, kupił ciuchy w galerii.
Zresztą pół wsi zazdrościło kawalera.
Zresztą ja się nie uważam za super partię i bogacza.

Ale podjechanie na wieś 6 letnią insygnią robiło tam furorę jak i na rodzicach tak jak na mieszkańcach wsi.
No i teraz jest mi głupio że ją tak wykorzystywałem, lodzik, seks na zawołanie - ona robiła w sumie wszystko, żeby mi było dobrze i żeby mnie jakoś zatrzymać, bo chce to skończyć bo za daleko to poszło.
A ja nie mogę być z Panną na stale, która ma problem z czytaniem ze zrozumieniem a po angielsku umie powiedzieć "maj nejm Agnieszka"

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #612cd4c86b9177000a3cbb3a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 91
  • Odpowiedz
A ja nie mogę być z Panną na stale, która ma problem z czytaniem ze zrozumieniem a po angielsku umie powiedzieć "maj nejm Agnieszka"


Dla mnie to jest ciekawe, że mimo tego cię pociągała. Nie żebym się miała za sapioseksualną, ale jakoś nie wyobrażam sobie, żeby miał mnie pociągać ktoś mało inteligentny ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@LeVentLeCri: No tu dobrze widać różnicę między tym, czego szukają faceci, a czego kobiety. Do seksu mi by było całkowicie obojętne czy laska potrafi pisać czy nie. Do życia razem to co innego, ale z pociągiem seksualnym to nie ma nic wspólnego.
Chociaż przyznam, że na etapie "dogadania się na seks" bym poległ, bo nie umiem rozmawiać z ludźmi poniżej pewnego poziomu, albo z nich szydzę albo się lituję, w obu
  • Odpowiedz
Do seksu mi by było całkowicie obojętne czy laska potrafi pisać czy nie


@BudgetRevolution: o kurczę, dla mnie kosmos :D Może też dlatego ciężko mi ocenić atrakcyjność kogoś, kogo nie znam, bo nie wiem, co ma pod kopułą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz