Wpis z mikrobloga

A teraz na poważnie.
Sprawę śledzę od kilku lat, przeczytałem na ten temat sporo książek naukowych (tak, naukowcy zajmują się tematem od dekad) , artykułów i podcastów i napiszę, dlaczego, pomimo tego, że chińskie drony wydają się oczywiście najbardziej oczywistą opcją, sprawa może wyglądać inaczej i wcale nie byłbym zaskoczony, gdyby to było coś bardziej.. egzotycznego.

Bo czy ktoś wyobrażał sobie taki artykuł w Time jeszcze kilka miesięcy temu?
Albo Billa Nelsona sugerującego coś co może zmienić nasze spojrzenie na rzeczywistość?
Postaram się cofnąć kilka lat wstecz i przeanalizować sytuację.
Będziecie zaskoczeni co dzieje się w ostatnich latach w USA, gwarantuję.
Plusujących zawołam.

#uap #wojna #usa #wojsko #ciekawostki #ufo
malyludeklego - A teraz na poważnie. 
Sprawę śledzę od kilku lat, przeczytałem na ten...

źródło: Screenshot 2023-02-13 at 11.59.38

Pobierz
  • 90
@OddajButa123: NO CO TY GADASZ, PRZECIEZ TO NA PEWNO SĄ UFOLUDKI!!! PRZYLECIAŁY Z GALAKTYKI ALFA CENTAURI, PRZECIEŻ TO JEST NAJBARDZIEJ RACJONALNE WYJAŚNIENIE, ALE NIKT CI TEGO WPROST NIE POWIE, BO ŚWIATOWY SPISEG CHCE ŻEBYŚMY WSZYSCY MYŚLELI ŻE TO BALONY!!!! I NIE CHCĄ WYWOŁYWAĆ ŚWIATOWEJ PANIKI, ALE JA, ŚWIADOMY WYKOPEK, WIEM LEPIEJ OD INNYCH I TO NA PEWNO SĄ UFOLUDKI MÓWIE CI!!!!
@maly_ludek_lego: szkoda, że wokół tych tematów stowarzysza się mnóstwo ludzi, którzy obcymi przybyszami chce tłumaczyć naszą niewiedzę. Najczęstsza odpowiedź na coś niewyjaśnionego to "bo niby co innego" albo "najbardziej prawdopodobne", a nie dlaczego tak uważają.
@maly_ludek_lego: Moim zdaniem władcy tego świata już od dawna wiedzą o istnieniu obcych cywilizacji, które odwiedzają nasz planetę. Teraz informacjami puszczanymi w media stopniowo przygotowują ludzi na ujawnienie prawdy o istnieniu istot pozaziemskich :)
Fajnie by było gdyby faktycznie istniały inne istoty rozumne spoza naszej planety i gdybyśmy nawiązali z nimi kontakt. Marzę o tym, że istnieją i nawiążemy z nimi kontakt za naszego życia.
Co do tych zestrzeliwanych obiektów to
@OddajButa123 ale jaki artykuł, gdyby tego generała zapytali czy tym obiektem był Michał Białek unoszący sie na rogalu to też pewnie padłaby odpowiedz że niczego nie można wykluczyć. Robienie sensacji z nic nie znaczacego zdania

To znaczy ni mniej ni więcej tyle, że nie wiedzą co to. Nie muszą to być wcale ufoludki, żeby sprawa była ciekawa. Może to chińczycy i wtedy też niezła inba, że latali sobie bezkarnie nad niby największym
@maly_ludek_lego: Ja jako naoczny świadek chyba już miałem swoje 'disclosure', a teraz co się dzieje to po prostu nieuniknione. Wg mnie za kulisami cos się dzieje, węszę również w tej sprawie. https://www.youtube.com/watch?v=0yUVaFZz6DU&t=9s - tutaj ktos ujawania dokumenty NORAD https://www.youtube.com/@merged_podcast/videos - podtasty prowadzone przez pilota i świadka ufo Ryana Gravesa. https://www.youtube.com/watch?v=YmXREu6A2T0&t=1080s - nagranie rozmowy pilotów pare tygodni temu, światła zmieniały jasność, kolor, zachowywały sie nieregularnie.
@Horkheimer: Czy ktoś tak twierdzi na tym tagu?

Polecam obejrzeć jakie właściwości przejawiają od lat obserwowane obiekty przez pilotów, o których istnieniu poinformował Pentagon w swoim raporcie, wprost zaprzeczając, że te zaawansowane technologie pochodzą od nich. Bardzo poważne osoby nie odrzucały wyjaśnienia pozaziemskiego lub co chyba jeszcze bardziej abstrakcyjne pozawymiarowego. Dyskutowano o tym w kongresie USA czy w Brazylii, gdzie również obserwuje się takie obiekty. Na ten moment niczego nie ustalono
D.....8 - @Horkheimer:  Czy ktoś tak twierdzi na tym tagu?  

Polecam obejrzeć jakie ...