Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Wiecznie się kłócimy z żoną, nie rozjedziemy się bo się "kochamy".
Zawsze twierdziłem, że 99% kłótni jest tylko i wyłącznie z winy charakteru mojej żony.

Moja żona nigdy tego nie przyjmowała do wiadomości.

Poszliśmy do Poradnia Zdrowia Psychicznego na taką terapię dla par.
"Lekarz" wysłuchał najpierw mnie, potem żonę a na końcu przeprowadził z nami wspólnie wywiad.

Werdykt: Żona powinna udać się na jakieś leczenie psychiatryczne bo ewidentnie jest zaburzona.
Werdykt żony: Psychiatra się #!$%@? zna na życiu i co on może wiedzieć bo to chłop.

W takim razie pójdziemy do jakiejś kobiety psychiatry/psychologa, ale boje się że to nie będzie już miarodajne bo jak żona usłyszała po swoim wywiadzie, że jest #!$%@?ęta to może u tej kobiety będzie już koloryzowała swoje odczucia.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #612c986b9e7350000b930770
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 31
EleganckiŻniwiarz: No i ten tekst Twojej żony niestety świadczy o tym że psychiatra miał rację xD

Werdykt żony: Psychiatra się #!$%@? zna na życiu i co on może wiedzieć bo to chłop.


Żeby cokolwiek zmienić trzeba mieć ku temu wolę. Twojej żonie póki co jej brak. Zaś to że osoba z zaburzeniami ma się za ideał to klasyk xD Powodzenia OPie może do niej dotrze.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
IdzieMulatiMulata: Skąd ja to znam, ona się kłuci z tobą bo tak została wychowana pewnie jej matka ciągle jechała po ojcu i go gnoiła i ma to we krwi, sama miałam tak w domu i też tak się wykłócałam ze wszystkimi jak jakiś psychol, normalnie aż się dziwię że nikt mnie pobił przez to, ale mając cycki można pozwolić se na dużo więcej w życiu i nie ponosić żadnych konsekwencji, normalnie
knur: O co są przeważnie awantury i jak wyglądają?
Może tak? https://www.youtube.com/watch?v=2AXf5vjQV-w
Sam przez coś podobnego jak Ty przechodziłem lata temu i powiem Ci jak to będzie wyglądało: będziesz chodził na tę terapię par, ona tam będzie wymieniała co robisz nie tak, oczywiście 'dowody' będą spreparowane tak, żeby prowadząca była po jej stronie. I w ten sposób będziesz zbierał baty od dwóch bab (i w obu przypadkach za Twoje pieniądze).
Sama
BiałaKaczka: Ogarnijcie sobie na początek porozumienie bez przemocy (nvc) żeby w ogóle móc gadać. I zapytaj się żonki, czy ona w ogóle chce grać z Tobą do jednej bramki, czy żyje z kimś dla rozrywki kłócenia się (nie z wyrzutem, tylko zapytaj jej o to jaki ma cel, jak widzi was za kilka lat i słuchaj, nie oceniaj, nie komentuj).
Ty spasuj też, bo obwinianie żony o wszystko to droga donikąd.
@Makak87: XD osoba o której mowa używa bardzo podobnego argumentu, tylko płcie odwrotnie.
To lekarze, jeśli faktycznie z nią problem, to niech pójdą do jeszcze jednego specjalisty, jeśli taka oczywista prawda, to powtorzy to samo
@AnonimoweMirkoWyznania: na youtube jest taki pan, doktor psychiatra z USA i on właśnie leczył ludzi na podstawie skanu ich mózgów. I miał jakąś parkę - oboje z jakimiś tam zaburzeniami, miał ich dosyć, zrobił im te skany mózgu, okazało się, że oba mózgi są tam jakoś uszkodzone (chodzi o uszkodzenia typu PTSD itp.), wdrożył leczenie i się okazało, że przestali się kłócić, a ich związek został naprawiony i on wprowadził te