Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko152
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

671

Trzy oblane egzaminy i wracasz na kurs. Resort szykuje rewolucję, która zrujnuje

Trzy oblane egzaminy i wracasz na kurs. Resort szykuje rewolucję, która zrujnuje

Limit egzaminów na prawo jazdy to świetny pomysł, jeśli zależy nam na obniżeniu zdawalności jeszcze bardziej i drenowani

starnak
starnak
z
bezprawnik.pl
dodany: 02.05.2026, 11:59:34
  • #
    polska
  • #
    egzamin
  • #
    prawojazdy
  • #
    kierowcy
  • #
    prawo
  • 304
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (304)

najlepsze

PepikPL
PepikPL
PepikPL
02.05.2026, 12:56:38 via Wykop
  • 522
A jest jakieś oficjalne uzasadnienie? Nie wiem, przybyło wydarzeń drogowych spowodowanych przez początkujących kierowców? Czy tak po prostu dokręcamy śrubę?
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

cytt5
cytt5
cytt5
02.05.2026, 13:27:16 via Wykop
  • 493
@PepikPL: Tak po prostu dokręcić śrubę, niska dzietność mniej kierowców, trzeba na czymś zarobić.
  • Odpowiedz
PfefferWerfer
PfefferWerfer
02.05.2026, 15:35:51 via Wykop
  • 178
@PepikPL: Uzasadnienie jest tak takie że mamy niż demograficzny i to jest sposób na zwiększenie liczby kursantów.
  • Odpowiedz
wesolymarcin
wesolymarcin
02.05.2026, 13:05:53 via Wykop
  • 311
Na pewno bardzo mądre głowy nad tym myślały.
wesolymarcin - Na pewno bardzo mądre głowy nad tym myślały.

źródło: lHNVyZBu45XYAvX6iNpoZCjbKgKzi6kb

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Roman_Horsetych
Roman_Horsetych
02.05.2026, 13:50:16 via Wykop
  • 57
@wesolymarcin: Na widok zielińskiej pięść sama się zaciska.
  • Odpowiedz
FrasierCrane
FrasierCrane
02.05.2026, 14:22:34 via Wykop
  • 51
@wesolymarcin: Co tam robi Tomasz Ćwiąkała?
  • Odpowiedz
BiggerJapanTapczan
BiggerJapanTapczan
02.05.2026, 15:40:36 via Wykop
  • 201
system w którym WORDy zarabiają na tym, że ludzie nie zdają egzaminów - ktoś miał łeb żeby to wymyślić
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Cztero0404
Cztero0404
02.05.2026, 16:26:06 via Wykop
  • 17
system w którym WORDy zarabiają na tym, że ludzie nie zdają egzaminów - ktoś miał łeb żeby to wymyślić


@BiggerJapanTapczan: To się zaczyna już w szkołach jazdy gdzie nie chodzi oto żeby nauczyć jeździć kursanta a chodzi oto żeby uczyć go jeździć jak najdłużej bo wiadomo wtedy może dodatkowe godziny wykupi.
  • Odpowiedz
CybernetycznyMozgKorwina
CybernetycznyMozgKorwina
02.05.2026, 16:49:41 via Android
  • 3
@Cztero0404: w duzych miastach raczej tak nie dziala, maja duze oblozenie, co nie zmienia faktu ze egzamin wewnetrzny w dobry tonie wg nich oblac ( ͡€ ͜ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
cyther
cyther
02.05.2026, 12:58:31 via Android
  • 186
Populacja osób ze słowackim prawem jazdy zwiększy się. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza
02.05.2026, 13:12:08 via Wykop
  • 118
@cyther: wordy w Łódzkim upadną, bo np w Piotrkowie Trybunalskim u paru egzaminatorów jest zdawalność na poziomie 10%
  • Odpowiedz
Czerwone_Stringi
Czerwone_Stringi
02.05.2026, 15:02:11 via Wykop
  • 86
@100piwdlapiotsza: za to będą wycieczki do Siedlec lub Łomży XD
Czerwone_Stringi - @100piwdlapiotsza: za to będą wycieczki do Siedlec lub Łomży XD

źródło: xd

Pobierz
  • Odpowiedz
wesolymarcin
wesolymarcin
02.05.2026, 13:59:12 via Wykop
  • 167
Może by było warto się przyjrzeć egzaminatorom, może to oni są wini takiego stanu rzeczy, bo jak się egzaminator upsze to każdego uwali tak jak ten z łodzi czy innego mazowieckiego.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sexlord
sexlord
02.05.2026, 15:39:36 via iOS
  • 72
@wesolymarcin: z Ciechanowa. Jak go wywalili to sąd kazał go przywrócić xD
  • Odpowiedz
Kajtosz
Kajtosz
02.05.2026, 15:44:43 via Wykop
  • 80
bo jak się egzaminator upsze to każdego uwali


@wesolymarcin: koleżanka oblała za zahaczenie lewym tylnym kołem podwójnej ciągłej skręcając do WORDu xD
  • Odpowiedz
mborowski
mborowski
mborowski
02.05.2026, 13:55:09 via Wykop
  • 127
A wiecie jak wygląda egzamin na prawo jazdy na Ukrainie? W Bangladeszu czy Rwandzie? no właśnie a takie wystarczy aby zawodowo wozić ludzi dla koncernu z USA po polskich drogach...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jl23
jl23
jl23
02.05.2026, 14:09:06 via Wykop
  • 47
@mborowski: Egzamin na prawko na Ukrainie jest akurat dość wymagający - dlatego tam się papiery kupuje. Bo tam zdawanie po kilkanaście razy też nie jest czymś niezwykłym.
  • Odpowiedz
sylwek2k
sylwek2k
sylwek2k
02.05.2026, 15:33:47 via Wykop
  • 54
A wiecie jak wygląda egzamin na prawo jazdy na Ukrainie? W Bangladeszu czy Rwandzie?


@mborowski:

a wiesz, jak wyglada w stanach? xD
  • Odpowiedz
NinjaGunn
NinjaGunn
NinjaGunn
02.05.2026, 15:38:22 via Wykop
  • 96
Szkoda mi młodych wchodzących dopiero w dorosłość. Niektórzy na dłużej utkną w powiatowych miasteczkach czy wsiach, bo rodzina nie będzie w stanie pomóc lub sami nie będą mieli jak zarobić. Nie zawsze przez brak umiejętności się nie zdaje, a pałę-egzaminatora.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Cztero0404
Cztero0404
02.05.2026, 16:49:23 via Wykop
  • 13
W USA pokolenie "Z" i młodsze zaczyna się wręcz szczycić korzystaniem ze zbiorkomu, jak pokazują badania.


@znmd: Jeśli chodzi o Stany Zjednoczone i zbiorkom to generalnie kwestia jest taka, że oni tego bardzo zazdroszczą Polsce i ogólnie Europie. Między innymi z tego powodu obecnie w USA zaczyna się budować teraz miasta/przedmieścia w totalnie inny sposób europejski bo ktoś tam zaczyna iść po rozum do głowy i sposób w jaki obecnie
  • Odpowiedz
Tedmajer2
Tedmajer2
02.05.2026, 19:59:34 via Wykop
  • 0
@NinjaGunn: co ty bredzisz xdd wypadki to domena gdzie nie ma podzialow klaoswych bannan jak i biedak moze byc thebilem co.jezdzi po pijaku czy nieodpowiedzialnie
  • Odpowiedz
nixodus
nixodus
nixodus
02.05.2026, 15:49:53 via iOS
  • 78
Może i Polak będzie zdawać prawko latami za to Ahmed z prawkiem kupionym na targu uberem zawiezie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Tomek3322
Tomek3322
02.05.2026, 16:10:57 via Wykop
  • 20
@nixodus: albo "bracia ze wschodu"
  • Odpowiedz
kannabis
kannabis
kannabis
03.05.2026, 00:49:13 via Wykop
  • 9
@nixodus: w zeszłym roku lobby egzaminatorów dojechało młodych ludzi wymuszając zmianę przepisów a teraz k---a to samo chce zrobić lobby instruktorów, ja zdawałem w 2007 roku i wtedy niby był p------y egzamin, ale za 1 razem oblałem teorię miałem 3 błędy z dopuszczalnych 2, za 2drugim razem teoria idealnie a jazda tak na styk i zdałem, ale teraz to nie wiem czy bym zdał po 20 latach jeżdżenia
kannabis - @nixodus: w zeszłym roku lobby egzaminatorów dojechało młodych ludzi wymus...
  • Odpowiedz
znakdrogowy
znakdrogowy
znakdrogowy
02.05.2026, 15:40:32 via Wykop
  • 76
mniej polaków będzie mieć prawo jazdy to będzie argument że trzeba ściągać ludzi z ukrainy czy indii, dramat... polska ma jeden z najtrudniejszych egzaminów na prawo jazdy w europie.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PapaSar
PapaSar
02.05.2026, 15:49:46 via Wykop
  • 13
Ale szczęście musiałem mieć że zdałem za pierwszym xd


@Vinizius: Raczej nie szczęście, a egzaminator z "ludzkim" podejściem ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Masterpolska94
Masterpolska94
02.05.2026, 16:18:49 via Wykop
  • 21
@Vinizius: To jest mieszanka szczęścia do warunków na drodze, trafienia na normalnego egzaminatora i opanowania (wszystko w różnych proporcjach). Jak się trafia jakiś p---b, to z automatu skacze poziom kortyzolu i ludzie robią głupie błędy. Jeszcze jak specjalnie do tego cię weźmie na jakieś p------e tereny, to łohoho.
  • Odpowiedz
wesolymarcin
wesolymarcin
02.05.2026, 12:54:32 via Wykop
  • 49
Niska zdawalnośc? Myy jak by to polepszyć, wiem już. Podnieśmy poziom trudności jeszcze bardziej. Co za kretyni, jak ktoś będzie jeszcze bardziej zestresowany to na pewno łatwiej będzie mu zdać. Ten rząd to jakaś kpina.
wesolymarcin - Niska zdawalnośc? Myy jak by to polepszyć, wiem już. Podnieśmy poziom ...

źródło: generatorTmp (2)

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Pytalski_malopolan
Pytalski_malopolan
Pytalski_malopolan
02.05.2026, 15:37:09 via Wykop
  • 8
@mat49: ale czy ten rząd, rząd pis czy tam nie wiem konfy i razem wybrany w demokratycznych wyborach nie może być kpiną? Co ty bierzesz?
  • Odpowiedz
Instrybutor_z_Orlenu
Instrybutor_z_Orlenu
02.05.2026, 15:58:57 via Wykop
  • 16
@mat49: Tusk nie został wybrany, drugi raz nie wygrał wyborów a jest premierem. To trochę jak z czerwoną k---ą Czarzastym - ledwo się wślizgnął mimo że z jedynki a jest marszałkiem
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 9
  • Strona 1 z 9
  • >

Hity

tygodnia

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3075
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
2447
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
2031
Clint Eastwood kończy 96 lat
Clint Eastwood kończy 96 lat
1792
SENSACJA na Roland-Garros! Maja Chwalińska w półfinale!
SENSACJA na Roland-Garros! Maja Chwalińska w półfinale!
1797
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #prawo
  • #europa
  • #gospodarka
  • #ekonomia
  • #heheszki
  • #4konserwy
  • #swiat
  • #policja
  • #historia
  • #usa
  • #neuropa
  • #niemcy
  • #warszawa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking