Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1077
"Barberzy" w Polsce to jest jakaś komedia xD

Nauczyli się na miesięcznym kursie ciąć "na Oskarka", dorzucili wystrój dla ludzi z kryzysem wieku średniego, logo z drwalem i koszą po 70 złotych od zakompleksionych frajerów za coś co lokalna Grażyna zrobi im za 15.

#barber #fryzura #fryzjer #modameska #bekazpodludzi
Pobierz Clefairy - "Barberzy" w Polsce to jest jakaś komedia xD

Nauczyli się na miesięcznym ...
źródło: comment_1630217164HGU69H0XOVh5ehI77DeGCR.jpg
  • 265
@Back_Space: 3 lata temu chodziłem do znajomej, płaciłem 18 zł i mówiłem: "Hanka, a coś taniej po starej znajomości? ;-)". Dwa miesiące temu ta sama usługa kosztowała 50 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) Teraz już 58 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Grażyna zrobi im za 15 zł


@Clefairy: No to się popisałeś typie. Jak mieszkasz na wsi zabitej dechami to Grażyna może w altanie ci obetnie na oko łeb za 15 złotych. W cywilizowanych miejscach - każde większe miasto - Grażynie nawet się nie opłaca otwierać zakładu jak ma kasować 15 zł od łebka.

Zamiast wypisywać te bzdury o tym jak fryzjer tnie frajerów za 70 zeta to może przejedz się autobusem
@Clefairy: Nie wiem do jakich barberów chodzisz, ale ja w cenie 80 PLN mam robioną głowę, brodę brzytwą + trymowanie wąsa, a na start dostaję alkohol (piwo/whiskey) lub softa zaraz po "dzień dobry". Do tego całe strzyżenie odbywa się w "męskim" towarzystkie gdzie u fryzjera raczej siedzisz i się nudzisz.

Wiadomo, że porobiło się teraz fryzjerów którzy nazywają się barberami bo taki jest trend, ale nie wrzucaj wszystkich do jednego wora
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@byferdo: Wtedy były czasy, że był szał na groupony i każdy musiał je mieć. Co zresztą kompletnie wypaczyło szybko ich sens jak foodtrucki z kolejkami i cenami restauracyjnymi.

Każdy kto się otwierał uznawał, że to zajebisty pomysł na pseudopromocję. Zamiast zrobić pierwsze kilka dni za pół ceny to myśleli, że sobie tanią reklamę przez www zrobią.