Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Tigermass: We Wrocławiu teraz broda i włosy 100, a barber do którego niebieski chodził od 2 lat nagle zaczął zamiast godzinę ciąć w 30min, już dwa razy wrócił z takim cyrkiem na głowie że mnie #!$%@? bierze. Co do brody to trymer kosztuje 100zeta taki dobry 300 zwraca się już w kilka miesięcy jak różowy się trochę postara
  • Odpowiedz
@Clefairy: Ja tam na sobie widzę różnice pomiędzy Grażynką za 20 zł a barberem za 60, + Grażynka ma wyjebongo czy baczki są ścięte symetrycznie i ogólnie takie szczegóły, które dopełniają całość
  • Odpowiedz
połowa ludzi w tym wątku idzie bez gadami żeby ich #!$%@?ła w Jean Pier Perrier David w 20min dziewczyna przyuczona w trzy dni do zawodu i wyskakują z 70zl „bo to znana sieć” ale barber z drwalem w logo na własnej działalności to złodziej dx
  • Odpowiedz
@dr_Batman: to trzeba zmienic lokal i tyle :P tez mam trymer, ale nie wychodzi mi tak dobrze jak fryzjerowi. Staram sie co 2-3 dni troche wygolić tam gdzie trzeba i tyle, a co miesiac i tak poprawić u fryzjera.
  • Odpowiedz
wyskakują z 70zl „bo to znana sieć” ale barber z drwalem w logo na własnej działalności to złodziej dx


@ostr: No sorry, lepiej po prostu iść do konkretnego fryzjera, który faktycznie ma skilla, niż do ładnie urządzonego "barber shopu", gdzie większość pracowników ma przeciętne umiejętności.
  • Odpowiedz
@Clefairy: Ja już w ogóle przestałem chodzić do fryzjera. W czasie lockdownów musiałem się samemu ostrzyc i ku swojemu zaskoczeniu odkryłem, że zwykłe "góra dłużej, boki krócej" jest łatwe do ogarnięcia samemu i umiem to zrobić równie dobrze co fryzjer. Nawet zajmuje mi to mniej czasu, bo nie muszę do niego jechać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Tigermass: Już to przerabialiśmy jak w wpisie połowa barberów to beztalencia po kursie, niebieski idzie gdzieś na próbę, a potem chodzi wyglądając jak debil przez dwa miesiące z fryzurą na grzybka albo wygolonymi włosami w okolicy czoła :/
  • Odpowiedz
@GhostTrick kpisz sobie ze w galerii laski które się rotują co miesiąc dwa maja skilla? W zeszły czwartek im tłumaczono jak się włącza maszynkę
  • Odpowiedz