Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1077
"Barberzy" w Polsce to jest jakaś komedia xD

Nauczyli się na miesięcznym kursie ciąć "na Oskarka", dorzucili wystrój dla ludzi z kryzysem wieku średniego, logo z drwalem i koszą po 70 złotych od zakompleksionych frajerów za coś co lokalna Grażyna zrobi im za 15.

#barber #fryzura #fryzjer #modameska #bekazpodludzi
Pobierz Clefairy - "Barberzy" w Polsce to jest jakaś komedia xD

Nauczyli się na miesięcznym ...
źródło: comment_1630217164HGU69H0XOVh5ehI77DeGCR.jpg
  • 265
@Tytanowy_Lucjan jeśli salon potrzebuje groupona aby napędzić klientów, to musi być wyjątkowo marny salon.

Ja chodzę do tego samego barbera (a właściwie barberki, bo to znana w lokalnym środowisku laska) od kiedy zacząłem zapuszczać brodę, czyli od jakichś sześciu lat. Przez ten czas trzy razy zdążyła miejsce pracy zmienić - a ja szedłem za nią, bo nie interesuje mnie wystrój salonu tylko umiejętności konkretnej osoby. Zresztą nie jestem jedynym - ma całą
@lutecki: mam w Warszawie ma marymoncie banke ktore tnie za 24 zl. Brala 15.rok temu ale jak zobaczyla ze ukrainka ktora wynajela stanowisko obok kasuje 30 to podniosla. I tak kazdy wali do niej bo dobrze scinani bardzo tanio
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tigermass: moja Grażynka, btw Arturo serio Grażyna około 60 letnia, świetnie sobie radzi z brzytwą, a nożyczki jej nie parzą po dotyku. No, ale za te umiejętności bierze 2zl więcej jak ta ze wsi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Clefairy: raz poszedłem do takiego "probarbera", wydałem 70 zł i stwierdziłem, że to #!$%@? nie robota

Nie dość, że fryzura nie odbiegała specjalnie od tej wykonanej przez Grażynkę, która tnie mnie za 30 zł to jeszcze tak mi #!$%@?ł tą maszynką po głowie, że potem przez 2 dni skóra dochodziła do siebie - przyciskał jakby #!$%@? dodatkową usługą było zdzieranie maszynką skóry głowy i zamiast wyjść zrelaksowany (bo to ponoć ma
@normanos: Wolę Cyrulika. Kombinowałem z innymi, ale zawsze wychodziło gorzej (taki Mielnik mnie na przykład w ogóle odrzucił słabą jakością obsługi a cena identyczna jak w Cyruliku) i finalnie do Cyrulika wracałem poprawiać.
@normanos: Tak, na Chrobrego w pasażu blisko Lidla. Polecam osobiście Michała i Patryka. Z babek tylko szefową mogę polecić. Dwie babeczki niestety są dużo słabsze od tych gości a u pozostałych nie byłem (łącznie tam chyba jest 7 albo 8 fryzjerów obecnie). Jako ciekawostkę dodam, że czasem można tam jakieś gwiazdy z okładek gazet spotkać.
@Clefairy ja płacę za brodę włosy i depilację twarzy 140zl co miesiąc i mogłoby być 40zl taniej, ale nie powiem ile do wyglądu, pewności siebie i atrakcyjności punktów się dodaje xd. Kiedyś kręciłem nosem ale warto, bo czujesz się zadbany, robisz sobie dosłownie dobrze i czujesz się lepiej ze sobą.