Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1077
"Barberzy" w Polsce to jest jakaś komedia xD

Nauczyli się na miesięcznym kursie ciąć "na Oskarka", dorzucili wystrój dla ludzi z kryzysem wieku średniego, logo z drwalem i koszą po 70 złotych od zakompleksionych frajerów za coś co lokalna Grażyna zrobi im za 15.

#barber #fryzura #fryzjer #modameska #bekazpodludzi
Pobierz Clefairy - "Barberzy" w Polsce to jest jakaś komedia xD

Nauczyli się na miesięcznym ...
źródło: comment_1630217164HGU69H0XOVh5ehI77DeGCR.jpg
  • 265
@Clefairy: Przez 31 lat biegałem po osiedlowych Grażynach i dopiero po jednej wizycie u Barbera dowiedziałem się, że moje włosy naturalnie układają się w drugą stronę. Wolę zapłacić 50zl za Barbera i wyglądać jak człowiek niż mieć szarpaną głowę ma siłę, bo Grażyna twierdzi, że tak jest lepiej.
@Clefairy: Jak ktoś nie widzi różnicy to idzie do fryzjera, jak ktoś widzi różnicę to idzie do dobrego i polecanego barbera - proste. Tak samo są wina po kilkaset i kilka tysięcy, których w życiu bym nie kupił, bo nie zobaczę różnicy między nimi a takim za 50 zł, ale są ludzie, którzy się na tym znają i są w stanie zapłacić takie pieniądze.
@pianinka: ja już od dawna zajęty i po ślubie ale też jak poszedłem do porządnego barbera to od razu mi wygląd skoczył gdzieś o +2 w skali 1-10. Od razu ten ryj się zrobił lepszy, z lepiej zarysowanym kształtem, linią szczęk, symetrią.

Osoby które się tu udzielają w hejterskim stylu należą pewnie do tych co się golą na 3 mm u Grażynki, buty to w CCC za 49 zł bo po