Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1077
"Barberzy" w Polsce to jest jakaś komedia xD

Nauczyli się na miesięcznym kursie ciąć "na Oskarka", dorzucili wystrój dla ludzi z kryzysem wieku średniego, logo z drwalem i koszą po 70 złotych od zakompleksionych frajerów za coś co lokalna Grażyna zrobi im za 15.

#barber #fryzura #fryzjer #modameska #bekazpodludzi
Pobierz Clefairy - "Barberzy" w Polsce to jest jakaś komedia xD

Nauczyli się na miesięcznym ...
źródło: comment_1630217164HGU69H0XOVh5ehI77DeGCR.jpg
  • 265
Z ciekawości umówiłem się niedawno na wizitę u barbera. Totalny #przegryw here. Zawsze albo u grażynki albo sam się ścinałem bo nie wiem co by do mojej mordy pasowało. Jak faktyczne coś się da z moimi włosami i brodą zrobić to będę pod wrażeniem.

120zł strzyżenie + broda niedaleko polskiego palermo.
Jak faktyczne coś się da z moimi włosami i brodą zrobić to będę pod wrażeniem.


@Nowyyy: Barber tylko Cię obetnie, zanim zacznie poproś go, żeby Cię obciął i od razu ułożył Ci fryzurę. Zapłacisz za to ekstra, ale dowiesz się wtedy czy coś z tego będzie lub nie będzie. Jakieś dodatkowe 20 zł nie nie majątek.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pianinka: kiedyś chodziłem do typowej Grażyny gdzie od wejściu do wyjścia mijało niecałe 10min xd potem sobie ogarnąłem inna babkę i jest git. Z ciekawości kiedyś się zapuściłem i 2 razy byłem u barbera z myślą że może ogarnie coś innego, a było podobnie z tą różnicą że gość mi boki zrobił brzytwą. Niby spoko wyglądało ale po tygodniu już było tak samo jak po wyjściu od mojej fryzjerki. Fajna sprawa
@BananowyAbazur: Być może, sam mam gęste, ale cienkie włosy przez co są lejące i skin fade fajnie wygląda. Dużo ma znaczenie kształt czaszki, u mnie jest np rowek i wyższej położonego skin fade ciężko jest strasznie wycieniować. Kolor włosów może też ma znaczenie
@pianinka: Prawda - sam przez lata goliłem cały łeb na łyso albo 3 mm, a parę lat temu zapuściłem włosy i brodę, a po osiągnięciu statusu Jezusa poszedłem do dobrego fryzjera. Automatycznie wskoczyłem dwa, może trzy poziomy wyżej i nadrabiam teraz zaległości z chudych lat, bo różowe same lgną do mnie. Nawet napisałem do Białka, żeby mi nick zmienił na ArcyChad, ale póki co nie doczekałem się odpowiedzi.