Wpis z mikrobloga

  • 1146
Idę na wesele z niebieskim gdzie ja nie dostałam zaproszenia a on tak bo jego rodzina mnie nielubi. Plusujcie to opowiem wam pozniej czy mnie pobili a jak nie to jakie dymy się odwalily bo oni mnie nienawidzą fest.
#wesele
  • 162
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 122
@Sztuka11: nie dziwie się ze cie nie lubia. Wydajesz się być okropna temat dioda xD idź, zepsuj komuś wazny dzień dla zebrania atencji. Jesteś typowa piłka, i 9rwnie jeszcze twierdzisz że nie xD beka z ciebie typiaro
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 400
@Sztuka11: olaboga ktoś skrytykował szczeniackie zachowanie p0lki, hak śmiesz krytykować hak nie znasz! Napisałam dla atencji i głaskania po główce a nie żeby mi ktoś w twarz powiedziała że zachowuje się jak idiotka. Chlip chlip. Argumentum ad incelum za 3.. 2.. 1..
  • Odpowiedz
Ale zdajesz sobie sprawę, że swoim uporem i brakiem taktu psujesz komuś jeden z bardzo ważnych dla niego dni w życiu? Panny młode mają wystarczająco naciapane, są wystarczająco zestresowane, a Ty postanawiasz iść tam, wygenerować problem z brakiem miejsca, brakiem stolika, brakiem jedzenia dla Ciebie i sprawić, że ludzie zamiast skupić się na ślubie będą sie pieklić po kątach, że przyszłaś? Niebieski, z którym idziesz powinien ten temat załatwić. W zależności od
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 52
wykop jak zawsze w formie #!$%@? i oceniania kogos po szczatkowych informacjach XDDDDDDDD

@Sztuka11: Nom, to jak już oceniliśmy możesz usunąć konto i robić wypad, nie tylko na ślubie nikt ciebie nie chce.
  • Odpowiedz
  • 14
@Sztuka11 współczuję niebieskiemu takiej różowej, nie znam cie ale wnioskuję że musisz być okropnym człowiekiem, ale wiadomo RÓŻOWA to nie ważne jak #!$%@? by była zawsze znajdzie niebieskiego, w drugą stronę to słabo działa
  • Odpowiedz
Patrząc po tym jak pisze to nie dziwie się ze nie jest zaproszona ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciekawe gdzie usiądzie jak nie ma dla niej miejsca
  • Odpowiedz