Wpis z mikrobloga

  • 1146
Idę na wesele z niebieskim gdzie ja nie dostałam zaproszenia a on tak bo jego rodzina mnie nielubi. Plusujcie to opowiem wam pozniej czy mnie pobili a jak nie to jakie dymy się odwalily bo oni mnie nienawidzą fest.
#wesele
  • 162
  • Odpowiedz
@Sztuka11: Nie znam Ciebie, nie znam niebieskiego ale z tego wpisu, opisu sytuacji i odpowiedzi mogę wywnioskować jedno - rodzina jest normalna, niebieski to jakaś #!$%@?, a Ty jesteś jakaś dzika i zdziwaczała wiec zwyczajnie Cię nie lubią. Temat do zamknięcia, pozdrawiam
  • Odpowiedz
@Sztuka11: wpraszanie sie bez zaproszenia jest brakiem taktu, maja prawo Cie nie wpuscic.

Swoja droga niebieski tez Cie chyba nie szanuje za bardzo skoro pozwala na to wszystko i idzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Massad: Jak pochodzisz z porządnej rodziny, gdzie masz syna takiego #!$%@? to starasz się żeby wyszedł na ludzi i dbasz o niego bardziej niż on sam bo on jest zbyt cipowaty żeby zrobić to samemu (wniosek wyciągnięty z tego, że zaakceptował bez słowa takie zaproszenie), a OPka sprawia wrażenie jakiejś dziwnej (wniosek wyciągnięty na podstawie tego ze jej nie lubia, nie zapraszają na imprezę, sposobie w jaki tu odpisuje i fakcie
  • Odpowiedz
Nie ma czegoś takiego jak zapraszanie jednej osoby z pary.


@Massad: Oczywiście, że jest, zapraszasz na swoją imprezę kogo chcesz, a gość może przyjść albo nie przyjść. Nie może natomiast sobie przyprowadzać dodatkowych osób bez pytania, bo tak sobie uwidział, że mu będzie raźniej.
  • Odpowiedz
Idę na wesele z niebieskim gdzie ja nie dostałam zaproszenia a on tak bo jego rodzina mnie nielubi.


@Sztuka11: Dziwię się, że w ogóle tam idziecie. Ja na jego miejscu bym nie poszedł. Brak ich szacunku dla ciebie to także oznaka braku szacunku dla niego.
Jeśli traktują cię jak śmiecia, to znaczy, że on też jest dla nich śmieciem skoro związał się z innym śmieciem. Ja bym rzucił im to zaproszenie
  • Odpowiedz
@krokodylica_: @absoladoo: @pablooooo: @pianinka: po prostu. Zaproszenie jednej osoby z pary równa się zaproszeniu całej pary. Zawsze. A sugestie o tym, że możesz przyjść ale tylko bez twojej pary, to jest dzieciniada.

Zaproszenie z osobą towarzyszącą to jest zaproszenie na przyprowadzenie osoby która nie jest przedstawiona rodzinie (lub po prostu znajomego dla towarzystwa).
  • Odpowiedz
Nie ma czegoś takiego jak zapraszanie jednej osoby z pary.


@Massad: Oczywiście że jest. Mogą zapraszać kogo chcą w dowolnej konfiguracji. Ale powinni się liczyć z tym (i tak ja bym zareagował), że powinno się srać na takie zaproszenie.
  • Odpowiedz