Wpis z mikrobloga

Słuchajcie wreszcie zmieniłem swoje życie. Zawsze byłem chudy i nie miałem powodzenia u płci przeciwnej i uderzyłem pięścią w stół i powiedziałem koniec tego. Każdy tutaj gada, że dziewczyny lubią lekki zarys mięśni i rzekomo od razu lecą na takich gości. Nadarzyła się świetnia okazja ku temu. Wujek zaproponował mi dorobienie sobie trochę grosza u niego na budowie jako pomocnik. Zapewne każdy z was kiedyś słyszał "synek chodź do mnie do roboty to będziesz miał siłownie, po co ci ta pakernia". Myślałem dotychczas, że to zwykłe boomerskie #!$%@?, ale myślę sobie - dobra, mam wakacje, a nie mam co robić to spróbuję. Może akurat uda się ugotować 2 pieczenie na 1 ogniu. Teraz tak. Mija 2 pełne miesiące odkąd robię u wujka jako pomocnik typu przynieś, wynieś, pozamiataj. Nie uwierzycie. Faktycznie zarysowały mi się bardzo delikatnie mięśnie, ujędrniło ciało, a dziewczyny mi schlebiają i umawiają się na randki, bo mówią, że wreszcie mają prawdziwego faceta w swoim otoczeniu, który o siebie dba i ma zarysowaną sylwetkę, a nie jak te przepakowane koksy z fałdami na karkach z magazynu Flex albo Men's Health. Diety nie trzymam, tyle co mama mi schabowego zrobi i kanapki do pracy. Oprócz tego, żeby nie było tak kolorowo to chodzę z kolegami raz w tygodniu na basen i na rower, to tyle. Sylwetka sama się robi. Nic prostszego. Nie wiem jak mogłem być taką ciamajdą dotychczas, z drugiej strony nie zdawałem sobie sprawy jakie to proste.
#pokazforme #mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #logikarozowychpaskow
dsomgi00 - Słuchajcie wreszcie zmieniłem swoje życie. Zawsze byłem chudy i nie miałem...

źródło: comment_1630072970u1yWKX1Pl9kHYI6Yxr1vbG.jpg

Pobierz
  • 16
@dsomgi00: "Koledzy" chodzą z tobą na basen i rower bo chcą z tobą cimcirimcim a ty durniu jeden szukasz dziewczyna zamiast korzystać. Interesujesz się męskim ciałem więc po co to udawanie że wolisz kobiety?