Wpis z mikrobloga

  • 141
Mirki, w wieku 29 poznałem fajna #rozowepaski, lvl 17 (17,5)
Znamy się z miecha czasu, jesteśmy z tego samego miasta, o dziwo potrafimy się świetnie dogadać i chyba coś zaczęło się dziać. W następny weekend jedziemy razem w góry. Nie wiem czemu moja Matka kiedy się tego dowiedziała zaczęła mi prawic morały m nic nie przemówi jej do rozumu. Mój dziadek (mojej mamy ojciec) był starszy od babci o 11 lat, ta sama różnica wieku. Więc kurde wtf, co w tym jest takiego dziwnego lub niedobrego?
#zwiazki
  • 146
@4recki: Z młodymi laskami jest taki problem, ze są fajne, ale zwykle głupie jak but i niedoświadczone przez życie. Pomyśl sobie jak Ty myślałeś w jej wieku, jakie miałeś priorytety i jakie siano miałeś w głowie mając 17 lat. Jak Ci to nie przeszkadza to spoko, bzikaj. Mam kumpla, który po rozwodzie się tylko z takimi dziewczynami spotykał, i co by nie mówić o urodzie, to każda była jeszcze mentalnie dzieckiem.
@4recki matka pewnie myśli w kategoriach "nie #!$%@? sobie życia, okręci Cię wokół palca" bo dobrze wie, jak młode cipy działają na facetów niezależnie od wieku. Myślę, że to po prostu nieumiejętnie wyrażona troska ot co. Daj matce wyraźnie do zrozumienia, że stoisz twardo na ziemi i ze dupeczka nie zawróci Ci w głowie tak, że nagle wszystko rzucisz byleby być z nią. No chyba, że wysyłasz sygnały, że tak właśnie się
@konopiapolska: nie no uspokój się nie skazuj nikogo na taką karę aby z równolatkami być. Ja na szczęście mam żonę 7 lat młodszą to jeszcze potężna sprycha ale jak patrzę na rownolatki z liceum gimnazjum to boże jakie Grażyny naprawdę współczuje jak ktoś ma rownolatki ja to chociaż 10 lat już dupcze atrakcyjną blondynę z wielkimi cyckami. A we łbie i tak kazda jest tak samo pusta
Mirki, w wieku 29 poznałem fajna #rozowepaski, lvl 17 (17,5)

Znamy się z miecha czasu, jesteśmy z tego samego miasta, o dziwo potrafimy się świetnie dogadać i chyba coś zaczęło się dziać.

@4recki: dogadujesz się z nastolatkami, bo jesteście na podobnym poziomie mentalnym xddd


@konopiapolska:

Ja sam majac 27 lat spptykalem sie z 18 latka i owszem, to byla jedyna osoba w ktkrej bylem naprawde zakochany albo zauroczony po