Wpis z mikrobloga

  • 141
Mirki, w wieku 29 poznałem fajna #rozowepaski, lvl 17 (17,5)
Znamy się z miecha czasu, jesteśmy z tego samego miasta, o dziwo potrafimy się świetnie dogadać i chyba coś zaczęło się dziać. W następny weekend jedziemy razem w góry. Nie wiem czemu moja Matka kiedy się tego dowiedziała zaczęła mi prawic morały m nic nie przemówi jej do rozumu. Mój dziadek (mojej mamy ojciec) był starszy od babci o 11 lat, ta sama różnica wieku. Więc kurde wtf, co w tym jest takiego dziwnego lub niedobrego?
#zwiazki
  • 146
@Pogrzebywacz osobowość kształtuje się przez całe życie, a rużowe albo są rozsądne i ogarnięte w młodości, albo ogarniają się dopiero jak im przychodzi myśl o tej słynnej stabilizacji i założeniu rodziny, a i to nie zawsze.
Zaczynałem studia, mieliśmy po 20 lat i było

Ona nawet nie jest pełnoletnia, to jeszcze dziecko

Na końcówce studiów koleżanki mówiły o mlodszych

Dopiero przyszly na studia, one jeszcze mają siano w głowie, życia nie znają
@konopiapolska co ja mogę za to, że rówieśniczki nie są już w większości pociągające? Dogadać się można potrafić z każdym, mnie to bawi takie myślenie, że jeśli masz 25 lat to #!$%@? możesz dogadać się tylko ze swoim rówieśnikiem xD. Owszem, są różne tematy i różne przeżycia, ale to nie zmienia faktu, że niezależnie od wieku można się doskonale porozumieć
ją to podświadomie boli, bo jej przypomniałeś, że sama już nigdy nie będzie młoda jak kiedyś


@Thachii ja jebię, skąd wy wyciągacie te teorie, mam nadzieję że nie z głowy tylko z dupy.

Matka się martwi o to że jej dziecko zauroczyło się w młodej dupie i będzie ruchane na hajs dopóki młoda nie skończy szkoły. Kto płaci za wyjazd w góry? ( ͡º ͜ʖ͡º) A jak
@4recki: szczerze mówiąc w tym wieku raz czy dwa zdarzyło mi się spotykać z kimś koło 30. Ale dopiero mając bliżej 25 lat widzę, że było to nieco dziwne. Jest się po prostu dojrzalszym człowiekiem niż nastolatka, nawet jeżeli jako nastolatka ludzie prawili ci komplementy jak świetnie się z tobą rozmawia i jak dojrzalszy poziom od rówieśników reprezentujesz.

Mój facet jest w Twoim wieku, gdy się poznaliśmy, ja miałam 19 i
@szubiduba co jest obrzydzającego w 29 letnim chłopie? To nie posiwiały grzyb po 40, który zaczyna flaczeć, tylko w pełni zdrowy chłop w sile wieku, który obiektywnie może dobrze wyglądać, tak jak kobieta ~23 lata xD
Nas w paczce brał trochę śmich, jak kolega w wieku 20 lat wyrwał dziewczynę która szła do liceum, 5 lat młodsza, trochę było mu niezręcznie i pytał co o tym sądzimy, ale go wspieraliśmy, bo widać
@4recki Ludzie w wieku > 25 są już bardziej ogarnięci życiowo, często mają sprecyzowane konkretne cele, zupełnie inne problemy na etapie życia niż nastolatek. Dojrzałość psychiczną osiąga się powyżej 20 roku życia, taka siedemnastolatka jest jeszcze na etapie późnego dojrzewania, ma bardzo chwiejny obraz siebie. Zastanów się, czy dziecko to na pewno dobry kompan do np. wspólnego rozwiązywania problemów? Myślę że ta kwestia między innymi martwi twoją mamę.

Sama miałam 17 lat,
@4recki: Nie przejmuj się komentarzami, większość po prostu "mierzy swoją miarą" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale miesiąc to trochę za krótko, by ocenić, czy jest dojrzała ponad wiek, ja bym dał sytuacji się rozwijać jeszcze przez jakieś dwa miesiące.

Tak po prawdzie gdyby miała 27 lat też dałbym te dwa miesiące ( ͡° ͜ʖ ͡°)