Wpis z mikrobloga

  • 141
Mirki, w wieku 29 poznałem fajna #rozowepaski, lvl 17 (17,5)
Znamy się z miecha czasu, jesteśmy z tego samego miasta, o dziwo potrafimy się świetnie dogadać i chyba coś zaczęło się dziać. W następny weekend jedziemy razem w góry. Nie wiem czemu moja Matka kiedy się tego dowiedziała zaczęła mi prawic morały m nic nie przemówi jej do rozumu. Mój dziadek (mojej mamy ojciec) był starszy od babci o 11 lat, ta sama różnica wieku. Więc kurde wtf, co w tym jest takiego dziwnego lub niedobrego?
#zwiazki
  • 146
@nie_programista_20k żebyś wiedział, znałem taką, przynajmniej czytała lektury szkolne i potrafiła coś o nich powiedzieć, coś ją to interesowało, miała ulubionych bohaterów.
Kiedyś z jedną starszą rozmawiałem, zarzuciłem jakiś żart nawiązanie do znanej książki, którego nie skumała i skwitowała później że czytanie lektur to strata czasu, ona nic nie czytała. Tak jej zostało xD ale o grze o tron mogła przegadać godziny, to akurat z pierwszą lepiej mi się rozmawiało ¯_(ツ)_/¯
@4recki:
Do ruchania jak najbardziej, ale z postu wynika, ze sie zapatrujesz na powazny zwiazdk (i ze jeszcze nie ruchales) xD

A reszta zdziwienia to xD sam 30 dobijam a wygladam mlodziej od w wiekszosc karynek w wieku 23 lat
@jestepianke

Ludzie w wieku > 25 są już bardziej ogarnięci życiowo

Jest i ona, typowa różowa, która od 17 rż. uważa że ogarnięcie jest w (jej wiek -3) xD, człowiek jest dojrzały emocjonalnie i umysłowo dopiero jak robi się siwy i wypadają mu włosy xD podejmowanie pracy, decyzji, odpowiedzialności i planowanie przyszłości nie istnieje u was w wieku 20 lat? XD
@piejakurypieja raczej wolimy poznawać nowe smaki. Powiem więcej, ona często nie da się przekonać że to ja zapłacę. Prowadzi instagrama tematycznego z którego ma jakeis tam środki, dla porównania za chwilę wkleję screen z rozmowy z pewną 29 latka xD
Jest i ona, typowa różowa, która od 17 rż. uważa że ogarnięcie jest w (jej wiek -3) xD, człowiek jest dojrzały emocjonalnie i umysłowo dopiero jak robi się siwy i wypadają mu włosy xD podejmowanie pracy, decyzji, odpowiedzialności i planowanie przyszłości nie istnieje u was w wieku 20 lat? XD


@Frank_Parker: Trochę się z Tobą zgadzam, ale bez przesady - mózg człowieka jest na innym etapie rozwoju w 17 a 25
@Niemamwiedzy: No tak dlatego warto na początku mieć rownolatke aż do wieku kiedy się przeterminuje czyli do jej 25 lat. A potem 18 brać. Ty jesteś wstępnie ustawiony ona ci oddana i tobie zależna. No u mnie było ja 23 ona 16.
@4recki: O ile pukanie młodych dupeczek można tylko propsować, o tyle nie kumam jak można tu myśleć o poważnym związku. Przecież 17-latki mają w głowie gówno zamiast mózgu. Nie mają żadnego wykształcenia, pracy, pieniędzy, niczego nie doświadczyły, nie widziały ani nie przeżyły. Gdzie tu jakieś intelektualne wyzwanie albo wsparcie dla partnera, który w takiej relacji przynajmniej przez najbliższe kilka lat może być tylko sponsorem i opiekunem? Jak ci taka opcja nie