Wpis z mikrobloga

1,4, 109 KM fabryczny KIA, niemiec lekko tuningował jak widać


@zakuosw: trochę wiocha z tymi dwiema końcówkami - jakby jeszcze nie były na środku to pół biedy xD

To nie są podzielone zdania, nikt kto zna się na autach nie powie ci że podwójny wydech w 1.4 to fajna sprawa bo burczy

Sam pewnie do tego dojdziesz z czasem

I jeszcze nalepka HOONIGAN na szybie xD

Nie obrażaj się, to fajne
źródło: comment_1629407517ubFU3dv2quNkyexmiLHnoZ.jpg
a z resztą według mnie to głównie mi się ma podobać skoro zamierzam nim jeździć ¯\(ツ)/¯


@zakuosw:
błąd, to wykopki decydują co dla ciebie jest lepsze lub gorsze!
coś ty sobie wyobrażał, robić jak ci się podoba? no nieeeee, niedopuszczalne

a tak w ogóle to powinieneś kupić bmw z silnikiem 3.0, takie sprzed 20 lat
wstydu nie masz chłopie

a z resztą według mnie to głównie mi się ma podobać skoro zamierzam nim jeździć ¯\(ツ)/¯


@zakuosw: nie no, super, w końcu jesteś kierowcą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale skoro już się chwalisz, to musisz być przygotowany że inni mogą oceniać, a to wygląda że jeździł tym jakiś młody-gniewny niemiec. Ogólnie nie polecam kupować "lekko tuningowanych" (tj. najtańsze wizualne mody nie wpływające na osiągi) - bo jest
@Hiczou: ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Domyślam się jak to było, bo już widziałem to nie raz. Niemiec miał ładne alusy, no bo na stalówkach raczej by nie jeździł. Albo je sobie zostawił, albo handlarz je sobie zostawił

Nie wygląda to źle, tylko może w połączeniu z ww. nalepką i wydechem budzi trochę politowanie
@annow: jeździ mi się narazie super. zależy czego szukasz, ja z rózowym jesteśmy we 2, jeździmy głównie po mieście albo krótkie trasy. do tej pory wszystko ok. w środku miejsca jest bardzo dużo, natomiast jest to kosztem bagażnika, do którego z trudem wejdą 2 walizki. Jeśli chodzi o silnik to jest wystarczający, 109 KM na takie auto sprawia, że zbiera się szybko, do tego 6 biegów więc dość ekonomicznie się jeździ,