Wpis z mikrobloga

@rolnik_wykopowy: obejrzałem początek filmiku o Achaji i padłem na interpretacji fragmentu jakiejś innej książki, gdzie Korwin został premierem, zdelegalizowali zus i ludzie mówią, że żyje sie im świetnie, a ta na to, że "nie, to nie jest spot wyborczy, (...) jest tam tylko po to, by pokazać jak byłoby fajnie jakby Korwin wygrał wybory" XDDDDDDDDD laska chyba nie zastanowiła się nigdy nad słowem "fantastyka"
a poza tym, ja bym z tą panią ze screena brał tyle samo co ona i by nam było fajnie, a ty se kiś ogóra opie


@BudgetRevolution: Spoko, nie mam 16 lat i spermy w mózgu, żeby włazić w dupę każdej jednej karynie. Jeśli po kilku zamienionych zdaniach laska wyjeżdża z jakimś ideologicznym #!$%@?, bo nie odróżnia fikcyjnego świata w książce od rzeczywistego, to raczej nie będę miał o czym z
@knur3000: Sek w tym, że feministki nie potrafią pisać ani postaci męskich ani damskich ( ͡° ͜ʖ ͡°).

@rolnik_wykopowy: Nigdy nie uważałem Achai za arcydzieło literackie, uważam że jej popularność wzięła się z braku lepszych pozycji w tamtym czasie, jednak doczepianie się autora, że w danym dziele dochodzi do uprzedmiotowienia kobiet trąci zamordyzmem w poglądach.

Od kiedy w fantastyce dominuje pogląd, co autor może napisać, a
@rolnik_wykopowy Już #!$%@? od tematu to akurat Katarzyna Babis to jest bardzo zły przykład kogoś kto powinien rozliczać inne osoby. Ona kiedyś w nie tak odległych czasach w internecie buszowała pod pseudonimem Kiciputek i dawał raz za razem pokaz skrajnej głupoty i braku ogarniania tematu w którym się wypowiada. Skutkowało to bardzo częstym oraniem jej przez różne osoby. Ona sama zastawiała na siebie pułapki, nigdy nie zapomnę jak raz zrobiła inbe że
widziałam ten filmik i Kasia Babis ma rację, ale jak ktoś lubi poniżanie kobiet to niech sobie czyta¯_(ツ)_/¯


@LilyOfTheValley: Też widziałem wspomniany filmik i uważam, że jego autorka totalnie odleciała. Utożsamianie wyimaginowanej postaci, jej poglądów i zachowań z pisarzem, jest, infantylne. Dorosłej kobiecie, niczym małemu dziecku, zatarła się granica miedzy fikcją, a rzeczywistością.

Logika Babis (i twoja) jest wewnętrznie sprzeczna. Np. jak ktoś lubi i pochwala wojnę, to niech czyta sobie