Wpis z mikrobloga

Skonczylem grać w the last of us remastered i last of us left behind. Ohhh jaka super historia z miodnym gameplayem, gra zasługuje na solidne 9.5/10. Jako, ze mam opłacony ps plus na miesiąc postanowiłem jako kolejne ograć days gone (chce sobie zrobić przerwę przed tlou 2) Pierwszy zgrzyt już przy włączeniu gry-informacja o tym, ze w czasie rozgrywki nie można zmienić poziomu trudności, WTF? nie wiedziałem jaki wybrać (jest łatwy, normalny, trudny, trudny 2, przetrwanie, przetrwanie 2 XD) w końcu padło na "trudny".... No i jest lipa. Żeby zabić kijem bejsbolowym przeciwnika (nie ważne czy człowiek czy zombie) musze go naparzać pół minuty. Tam samo jest z bronią krótką-jeśli nie trafie w głowę to muszę wywalić pół magazynka... Zmienia się to potem za sprawą jakichś perków czy czegoś czy tak już będzie? Warto w to w ogóle dalej grać? Pograłem narazie około 1.5h no i jest jak jest...
#ps5 #ps4 #gry #daysgone
  • 21
@ratollo: Zagrałem przez pierwsze 30 minut w Days Gone i poczułem, że poziom Naughty Dog (The last of us ) to to nie jest, jakoś słaba techniczna mi się wydawała i polska lokalizacja dużo gorsza od the last of us, ale może kiedyś jeszcze wrócę do tego tytułu skoro niektórzy zachwalają, narazie się odbiłem.
@ratollo: miałem podobnie jak ty jeśli chodzi o poziom trudności - wybrałem chyba tam samo, albo trudny 2 i faktycznie początki były trudne - potem z każdą misją łatwiej bo progres jest szybki. Kolejny problem będzie jak dojdziesz do początkowych hord ale po odblokowaniu odpowiednich pukawek już będziesz je kroić jak laserem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@ratollo: days gone jest super, na początku wydaje się trudne i nawet pojedynczy zombiaki wydaje się wyzwaniem, ale po kilku godzinach gry gdzie zdobywasz lepsze bronie i umiejętności to właściwie ciężko zginąć, no chyba że trafisz na hordę. Na początku po prostu trzeba uważać i unikać kobfrontacji
Jako, ze mam opłacony ps plus na miesiąc postanowiłem jako kolejne ograć days gone (chce sobie zrobić przerwę przed tlou 2)


@ratollo: ograłeś inne topowe pozycje z PS Plusa, skoro wziąłeś się za DG?
@ratollo: biorąc pod uwagę, że na horyzoncie nie ma patchów dla obu gier, to warto zastanowić się nad przemęczeniem z 30fpsami. To wciąż będzie dużo lepszy wybór niż kilkadziesiąt godzin z przeciętnym/niezłym DG.
@Theos: mam niewyobrażalny żal do sony o te 30fps szczególnie w uncharted :P Niestety jak chciałem ograć RDR2 to 30 fps mnie przerosło, dla mnie to laguje i wolę grać w o wiele gorszej jakości niż w 30 klatkach