Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jakieś somsiady zostawiają sobie od jakiegoś czasu wózek na klatce. Niestety nie mam pojęcia którzy to żeby zagadać, a wózka nie widziałem ani razu w użyciu.

Chciałbym wrzucić tam jakiś śmieszny rysunek czy coś żeby nieinwazyjne potrollować, czy macie tego typu pomysły lub doświadczenia? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na pewno nie chodzi mi o sranie do wózka o którym przeczytałem wyszukując poniższe zdjęcie poglądowe xD

#problemypierwszegoswiata #patologiazmiasta
niggerinthebox - Jakieś somsiady zostawiają sobie od jakiegoś czasu wózek na klatce. ...

źródło: comment_1629143873xPNpfVp2UronhwTtYCEKmo.jpg

Pobierz
  • 12
@niggerinthebox może po prostu wrzuć "dzień dobry" albo coś w tym stylu, żeby się zastanawiali wtf. A potem dalej jakieś "miłego popołudnia" i będziecie się tropić nawzajem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@niggerinthebox: takie, że zwyczajnie chcę to wiedzieć. Czy musi być inny powód? Może uciekając będziesz niósł szafę i będzie ci ciężko? Na pewno ciężej niż nieść wózek z niemowlakiem, taka szafa jest ciężka.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BajerOp: Wózek stoi obok wejścia do komórki na parterze, co uniemożliwia wniesienie tam czegokolwiek większego. Trzeba by go wystawić na dwór lub do rzeczonej komórki. Zabawa z czyimiś rzeczami przez ignorancję właścicieli.