Wpis z mikrobloga

Zapraszam wszystkich drugiego i przedostatniego w tym roku #rozdajo papryczek Jalapeno do wygrania 1kg świeżych papryczekprosto z krzaczka z mojej uprawy

A gdyby ktoś chciał kupić to zapraszam na allegro, link poniżej.

Allegro

Wielu z Was pyta co zrobić z Jalapeno, mozna ja wysuszyć, zrobić sos lub co według mnie jest najlepsze po prostu zamarynowac w zalewie octowej

Przepis jest prosty, pokroić papryczki w talarki razem z nasionami wlozyc do słoików np. 200ml
Z cebulą, ząbkiem czosnku, grubo mielonym pieprzem i gorczyca i zalać gotujaca sie zalewa octowa. Taki sloik zakrecamy i obracamy do gory dnem. Nic nie pasteryzujemy słoiki zamkną sie same a dzieki temu papryczki będą chrupiące

Gdyby ktoś chciał urozmaicić przepis można w sklepie kupić przerozne przyprawy np
Curry, meksykanska burito, tajska, i jakie tylko pasują. Dodać po pół łyżeczki do każdego słoika przed zalaniem zalewa octowa

Przepis na zalewe octowa do papryki znajdziecie w google

Cena mimo podwyżek wszystkiego pozostaje bez
zmian

Losowanie w czwartek wieczorem

#chili #chilihead #papryka #papryczki #ogrod #ogrodnictwo #warzywa #hobby #gotujzwykopem #uprawiajzwykopem #rosliny #domowyogrod
Pobierz Rembrant - Zapraszam wszystkich drugiego i przedostatniego w tym roku #rozdajo papryc...
źródło: comment_1628610200dcyB4166z7fYQZucNZIGke.jpg
  • 40