Wpis z mikrobloga

#plebiscytnienawisci 1/32
Pojedynek 3 z 24

Nikt z wczorajszego pojedynku nie zdobył zdecydowanej większości, (więcej niż 60% głosów), więc potrwa jeszcze do 24 dzisiejszego dnia. Na chwilę obecną Tirowcy 52% : 48% Rowerzyści. Jeśli jeszcze na żadnego z nich nie napluliście, to możecie to zrobić tutaj

A dzisiaj zyskać waszą nienawiść będą próbowały osoby, które zawodowo zajmują się ogłupianiem najsłabszych.

#tvpis - Sam Goebbels mógłby im buty czyścić. Rzetelność? Obiektywizm? Takich rzeczy u nich nie doświadczycie, zamiast tego dostaniecie hektolitry jadu, propagandy, i manipulacji. Sami uważają swoich wyborców za półmózgów, dlatego bazują na najprostszych instynktach, powtarzają po tysiąckroć niektóre wypowiedzi (#furdeutschland) oraz biorą za ekspertów Najmanów czy jakieś Grażyny spod osiedlowego. Na najgęstszą charę zasługują jednak za to, co zrobili naszym biednym babciom i dziadkom. Starsi ludzie niemający dostępu do innych mediów jak internet, muszą całą swoją wiedzę o świecie bazować na tym, co zobaczą w telewizji. A że staży ludzie są podatni na manipulację jak dzieci, oni to doszczętnie wykorzystują. Czy wasza nienawiść do nich jest równie wielka co ich nienawiść do zwykłej ludzkiej przyzwoitości?

Youtuberzy z #rakcontent dla dzieci, czyli #friz #dis #djpallaside #kruszwil #kamerzysta i inni im podobni. Poprzedni kandydat za swój target obrał najstarszych, natomiast oni swoje imperium budują na najmłodszych. Dzieci bardzo łatwo darzą sympatią ludzi, którzy potrafią ich rozbawić i dostarczają im rozrywkę. Często więc ich idolami stają się YouTuberzy. Młodzi ludzie widzą w nich wzorce do naśladowania i marzą o tym, by w przyszłości stać się tacy jak oni. Swoim rakcontentem całkowicie zapełniają chłonne młode umysły, wpajając w nie wątpliwe wartości. Zamiast rozwijać swoje pasje, pomału uzależniają się od Youtuba czy Tiktoka, który całkowicie wypełnia ich wolny czas. Dzieci, nie chcąc być wyśmiewane w szkole, wydają więc ciężko zarobione pieniądze rodziców na drogie bluzy z ich logiem, albo na bilety na ich koncerty. A więc subskrybujcie, kliknijcie dzwoneczek, dobijcie 100tys łapek w górę i zbierzcie swoją najgęstszą charę, aby napluć na ludzi marnujących potencjał przyszłości naszego narodu.

Jeśli chcesz być wołany na kolejne pojedynki Plebiscytu nienawiści zaplusuj odpowiedni komentarz.

Byłoby mi miło, jeśli oprócz naplucia na któregoś z kandydatów, napisalibyście, dlaczego akurat na niego zagłosowaliście i co w nim najbardziej wzbudza waszą odrazę.

#tvp #pis #wiadomosci #youtube #ekipa #jd #teamx #djpalkerson #glupiewykopowezabawy
MiszczJaskier - #plebiscytnienawisci 1/32
Pojedynek 3 z 24

Nikt z wczorajszego po...

źródło: comment_1628523492L9vAaXJcRUuHZsIykYsOaS.jpg

Pobierz

Kogo bardziej nienawidzisz?

  • TVPiS 65.6% (311)
  • Youtuberzy z rakcontentem dla dzieci 34.4% (163)

Oddanych głosów: 474

  • 9
  • Odpowiedz
I tego i tego nie cierpię, ale jednak TVP bardziej bo to akurat dotyczy nas wszystkich, oddziałuje na większą liczbe ludzi + też stare baby które nie wiedząc czemu mają prawa wyborcze tak jakby miały jeszcze przeżyć 50 kolejnych lat i budować ten kraj i świat

Youtuberzy i ich rakowe rzeczy nie robią aż tyle złego, idealnie obnażają jak wychowanie dzieci leży, rodzice nie wiedzą co robią i oglądają ich dzieci. I
  • Odpowiedz
Pytanie nie w temacie, bo jestem trochę nowy w tworzeniu rzeczy na wykopie. Czy jest jakiś limit ile osób mogę zawołać w komentarzu? Bo widziałem, że niektórzy rozdzielają wołanie na kilka komentarzy i się zastanawiam czy jest im tak po prostu wygodniej czy o co chodzi. I @Pierce bo zapomniałem Cię zawołać
  • Odpowiedz