Wpis z mikrobloga

wczoraj i na mnie i na starszego brata spadla fala krytyki od rodzicow czemu my jeszcze nie zrobilismy wnukow (ja 25lvl, brat 35lv, obaj jestesmy w kilkuletnich zwiazkach. Jako argumentu uzywamy, ze dzieci to se zrobimy jak bedzie nas stac, czyli gdy bedziemy w stanie spelniac marzenia gowniaka, albo po prostu zapewnic mu godny byt

matula powiedziala ze przeciez niczego nam nie brakowalo bo chodzilismy najedzeni i ubrani
jak spytalem na jakie zajecia bylem zapisany, na ilu koloniach bylem, jakie miejsca na swiecie i w polsce zobaczylem i czemu inne dzieciaki #!$%@? nutelle i mialy najki to wyszla i wrocila ze lzami w oczach #!$%@? i powiedziala ze koniec tematu X D
#rodzice #logikamojejstarej #smutnazaba #polska
  • 468
  • Odpowiedz
@Phyrexia: a co może racji nie ma? Czemu mój syn miałby tylko mieć coś do żarcia i najtańsze ciuchy z bazaru a nie to co ma reszta dzieciaków i fajne dzieciństwo?
  • Odpowiedz
@Phyrexia: Wiedzialem ,ze wykopki sa #!$%@? ale to juz jest przesada xd jak mozna wlasnej matce takie cos powiedziec xD na tym portalu siedzi gorszy sort ludzi niz zule spod sklepu xd
  • Odpowiedz
@Korax: a ty dalej, rodzicom nie można powiedzieć prawdy, bo to rodzice. Żyj sobie po cichutku pod kamykiem. Nie jestem dumny ze sprawiłem jej przykrość, ale nie zrobiłem tego złośliwie, lecz prawdą.
  • Odpowiedz
@tozalezyogunie: Mi stary nigdy firmowych butów nie kupował bo szybko z nich się wyrastało, szybko dzieci niszczą a Poza tym kosztowały 160 zł a stary zarabiał 1k, dopiero teraz z perspektywy czasu to rozumiem. Teraz ja dzieciom takie buty kupuje bo kosztują 160 zł a zarabiam 5k. Żal mi Twoich starych na ich miejscu wydziedziczył bym Cię a cały majątek na dom dziecka zapisał.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Ja rozumiem, gdy takie coś robi 15 latek bo mu pryszcze i hormony mózg wyżerają, ale niby dorosły człowiek... Ja #!$%@?ę. No gratuluje, powiedziałeś jej. Następnym razem przed zdecydowaniem się na dziecko się zastanowi.... Oh wait. Nie będzie kolejnego dziecka. Ty nim jesteś, tym który jej wieloletnie wychowanie #!$%@?łeś do śmieci. Ważne że dumny z siebie jesteś.
  • Odpowiedz
@tozalezyogunie: stary, jezeli twoim argumentem jest brak pieniedzy na wakacje i nutelle, a masz 25 lub jak twoj brat 35 lat, no to jestescie po prostu niezaradni. I w sumie lepiej, ze sie nie rozmnozycie, bo jestes czlowiekiem, ktory nie rozumie, ze hajs to nie wszystko, ale liczy sie kontakt z bliskimi i wartosci, jakie rodzic ci przekaze. Tak nawiasem, to mozna miec fajne dziecinstwo bez bananowych atrakcji i w
  • Odpowiedz