Wpis z mikrobloga

wczoraj i na mnie i na starszego brata spadla fala krytyki od rodzicow czemu my jeszcze nie zrobilismy wnukow (ja 25lvl, brat 35lv, obaj jestesmy w kilkuletnich zwiazkach. Jako argumentu uzywamy, ze dzieci to se zrobimy jak bedzie nas stac, czyli gdy bedziemy w stanie spelniac marzenia gowniaka, albo po prostu zapewnic mu godny byt

matula powiedziala ze przeciez niczego nam nie brakowalo bo chodzilismy najedzeni i ubrani
jak spytalem na jakie zajecia bylem zapisany, na ilu koloniach bylem, jakie miejsca na swiecie i w polsce zobaczylem i czemu inne dzieciaki #!$%@? nutelle i mialy najki to wyszla i wrocila ze lzami w oczach #!$%@? i powiedziala ze koniec tematu X D
#rodzice #logikamojejstarej #smutnazaba #polska
  • 468
  • Odpowiedz
jak spytalem na jakie zajecia bylem zapisany, na ilu koloniach bylem, jakie miejsca na swiecie i w polsce zobaczylem i czemu inne dzieciaki #!$%@? nutelle i mialy najki


@tozalezyogunie: A te w najkach płakały bo nie miały gucci...

Ja #!$%@?ę, ależ ludzie mają poryte pod sufitem.
  • Odpowiedz
@tozalezyogunie: Częściowo się z tobą zgadzam ale pamiętaj ze z każdym rokiem czekania wzrasta ryzyko ze urodzi się upośledzone lub z poważnymi wadami, dla kobiet optymalny wiek na pierwszego kaszojada to tak do 28 roku życia.
No i tez fajnie mieć odchowanego dzieciora ok 40-45 żeby móc sobie z żona bez przeszkód pojechać samemu gdzieś
  • Odpowiedz
@WykopekNaPolEtatu: Nie trzeba być ekspertem żeby potwierdzić rację OPa. Niech sie rodzice nie wpie*dalają w to czy OP chce mieć gówniaka czy nie i dlaczego. On stawia sobie wyżej poprzeczkę niż jego matka. A że matka sie popłakała to trudno, było mu nie męczyć dupy o wnusia. A ta atencjuszka to jak to typowy różowy, korzysta bardziej z emocji.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@tozalezyogunie: w sumie to pomysl jeszcze, bo w dzisiejszych czasach samo zajście w ciążę potrafi trwać rok (im babka starsza tym gorzej), plus dziecko i tak #!$%@? będzie pamiętać z pierwszych 10 lat życia. Tak więc masz dobre 12 lat żeby zarobić mu na najeczki nutelle i jakiś wyjazd za granicę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@tozalezyogunie Wychowaj dziecko z by potem ci wypominalo że za biedni byliście bo nie miałeś najków. Obce ci są widzę pojęcia jak godność i wdzięczność. Ja #!$%@? jak to musi być przykro mieć tak roszczeniowe dziecko.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 50
@tozalezyogunie: ale się wykopki zesrały, bo rodzice się starali i trzeba to docenić xD
I #!$%@? z tego skoro op przez pół swojego życia czuł się gorszy od rówieśników.
Wiecie jak to potrafi #!$%@?ć samoocenę, jak się człowiek musi ubierać na bazarze na w #!$%@? jakości, źle skrojona chińszczyzne?

Dodatkowo: wychowywać też nie za bardzo potrafili, przecież był w stanie im coś takiego powiedzieć.
To jest typowy przykład ludzi z podejściem: ma co jeść, na głowę nie pada -
  • Odpowiedz
@ZastepcaPomocnika: uff, widze ze tez zrozumiałeś sens wypowiedzi a nie to że chodziło mi o najki xd
Widzę że dobre tam historie juz se dopisują, że nawciskalem matce, wyrzygałem jej smutki z dzieciństwa i nie wiadomo jak jej pojechalem XD pisalem ze mam z nimi dobry kontakt, ba, dzisiaj idziemy na rowery ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeżeli według niektórych powiedzenie czegokolwiek złego rodzicom to chamstwo i
  • Odpowiedz
@tozalezyogunie: Ja nauczylem przez wiele lat, wiele klotni i sporow, ale nauczylem rodzicow tego, ze jestem autonomiczny. Mam swoje zdanie, oni moga go nie akceptowac ale nie neguja. Teraz nam sie zyje bardzo dobrze, co najwazniejsze nigdy nie mowia jak mam wychowywac swoje dziecko.

Wykopki to wykopki, tu kazdy ma recepte i jedyna wlasciwa odpowiedz. Oczywiscie czesto tez kazdy ma zdanie na temat sytuacji w ktorej sie nigdy nie znalazl
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Niech sie rodzice nie wpie*dalają w to czy OP chce mieć gówniaka czy nie. A że matka sie popłakała to trudno, było mu nie męczyć dupy o wnusia.


@Pimenista: ojejku, jaki ty jesteś hardkorowy zza monitora xDD
  • Odpowiedz
  • 0
@tozalezyogunie W moim świecie #!$%@? to ktoś kto nie umie założyć rodziny ale dumny jest że matkę do płaczu doprowadził.Typowy błąd ludzi nieasertywnych to mylenie bucostwa z pewnością siebie i sprawianie przykrości z ze szczerością. Nie da się ukryć że rodzice popełnili błędy wychowując cię ale nie wiem czy aż takie że zasłużyli na twoje zachowanie.
  • Odpowiedz
@testowyandrzej: w tym właśnie rzecz. Sprowadzanie kwestii wychowania dzieci, ba, życia w ogóle, do spraw wyłącznie finansowych to płytkie i po prostu słabe podejście. Ale jak widać, niektórym to wystarczy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz