Wpis z mikrobloga

Czemu żeby móc jeździć samochodem po drogach publicznych trzeba mieć prawo jazdy? ( ͠° °) Przecież to segregacja ludzi na tych co mają prawo jazdy i nie mają, ja chce jeździć bez prawa jazdy. Przecież to MÓJ samochód i wara władzy państwowej co z nim robię. PRAWOJAZDYanie się zesrali i będą zakazywać człowiekowi jazdy własnym samochodem, a posluszni niewolnicy zap*erdalają na piechotę jak nie mają prawa jazdy bo tak im kazano. A niby prawo jazdy jest "dobrowolne".
#koronawirus #bekazpodludzi #heheszki
  • 88
  • Odpowiedz
@xiv7 @Chuseok: bo jakiś tam "lewacki" profesorek stwierdził, że bez prawa jazdy stwarzam zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego? XDDD a kim on jest, podstawionym pracownikiem szkół jazdy, jak można się na to łapać i być niewolnikiem to nawet nie wiem, jak to ktoś kiedyś powiedział "głupi lud się sam zniewoli"
  • Odpowiedz
  • 47
@xiv7 porównaj prowadzenie kilku tonowej maszyny która będzie zabijać ludzi jeśli nie umiesz jej prowadzić, do wchodzenia np do pubu lub kina xdd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@xiv7: porownujesz kretynska szczepionke na jedna choroba do prawa jazdy. Powiedz jeszcze ze po co uprawnienia na cokolwiek przeciez to tez segregacja. Nie możecie być az tak glupi prawda?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 86
@xiv7: o #!$%@?, że ja wcześniej tak na to nie patrzyłem, w poniedziałek zabierzemy wszsytkim prawo jazdy bo nie wiadomo kto może stwarzać teraz zagrożenie, nikt nie może wyjeżdżać samochodem jeśli wcześniej nie udowodni policji przed każdym wyjazdem, że umie prowadzić i nikogo nie zabije.

Za jakiś czas wprowadzimy obowiązkowy egzamin umiejętności, po którym każdy kto go wykona będzie mógł prowadzić, a rok później powiemy, że to nadal nie zmniejszyło
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@xiv7: każdy przykład anegdotyczny możesz naciągnąć do logiki covidioty albo antyszczepionkowca, tylko, że każdemu można tak samo wytykać błędy bo żadna sytuacja nie jest analogiczna to tego co się aktualnie odpierdziela na świecie
  • Odpowiedz
@xiv7: do mnie ostatnio dzwonił weterynarz z pytaniem czy chcę umówić psa na szczepienie, to byłaby już 10 dawka () oczywiście nie odpowiedział, jak go zapytałem, czy zna kogoś kto zachorował na wściekliznę, a jak zadzwoni następnym razem to zapytam się go ile kasy dostaje od big pharmy
  • Odpowiedz