Wpis z mikrobloga

Czemu żeby móc jeździć samochodem po drogach publicznych trzeba mieć prawo jazdy? ( ͠° °) Przecież to segregacja ludzi na tych co mają prawo jazdy i nie mają, ja chce jeździć bez prawa jazdy. Przecież to MÓJ samochód i wara władzy państwowej co z nim robię. PRAWOJAZDYanie się zesrali i będą zakazywać człowiekowi jazdy własnym samochodem, a posluszni niewolnicy zap*erdalają na piechotę jak nie mają prawa jazdy bo tak im kazano. A niby prawo jazdy jest "dobrowolne".
#koronawirus #bekazpodludzi #heheszki
  • 88
@xiv7

Czemu żeby móc jeździć samochodem po drogach publicznych trzeba przestrzegać przepisów? ( ͠° °) Przecież to segregacja ludzi na tych co jeżdżą zgodnie z przepisami i nie, ja chce jeździć bez prawa jazdy tak szybko jak uważam za bezpieczne. Przecież to MÓJ samochód i wara władzy państwowej co z nim robię. Bezpieczniki się zesrali i będą zakazywać człowiekowi jazdy własnym samochodem 300km/h, a posluszni niewolnicy jeżdżą
@Jan_Niezbendny: a o nałożonych limitach w hotelach, imprezach, żeś pan czytał? O braku możliwości wyjazdu za granicę bez szczepienia czy testu bo cie na kwarantannę skierują albo zawrócą? Przecież to już jest ograniczanie podstawowych praw w dostępnie do usług i samostanowienia.
Do tego w praktyce jest to martwe prawo, bo nie dość, że pytanie o historię danych medycznych jest nielegalne, to na wakacjach w hotelu kierownik mi podsunął kartkę, "państwo tylko
@fan_comy: serio? Porównywanie odbieranie obywatelskich praw ludziom, bo nie chcieli byc ochotnikami w dobrowolnym szczepieniu, do wyrobienia sobie uprawnień do kierowania pojazdem? Przecież to jest robienie #!$%@? z logiki xD
OP to troll ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czemu żeby móc jeździć samochodem po drogach publicznych trzeba mieć prawo jazdy? ( ͠° °) Przecież to segregacja ludzi na tych co mają prawo jazdy i nie mają, ja chce jeździć bez prawa jazdy. Przecież to MÓJ samochód i wara władzy państwowej co z nim robię.


@xiv7: w końcu coś mądrego powiedziałeś