Wpis z mikrobloga

Na siłce mam jakiś łańcuch, waży z 20kg a że byłem sam na salce, to go zarzucilem na karczycho żeby zrobić sobie zdjęcie ala Kasahara z jakiejś sesji xD I kur@wa oczywiście, w trakcie robienia sobie tego zdjęcia wyczułem że ktoś wbija na salkę, przypał.exe, nie chciałem wyjść na takiego typowego przypinacza przy lustrze, to udałem że mam zarzucony ten łańcuch żeby się podciągać, podbiłem szybko pod drążek i próbuję się z tym kutachem podciągnąć ale ni uja nie dałem rady nawet raz (105 własnej wagi here) xDD szybko go zdjąłem i uciekłem z salki na maszyny EHH zdjęcie nie wyraźne bo już wyczułem, że ktoś wbija i szybko jebłem fotke xD
#mikrokoksy
Pobierz stefan8800 - Na siłce mam jakiś łańcuch, waży z 20kg a że byłem sam na salce, to go z...
źródło: comment_1627922392V9ahYiIhzgxXtfAXqdLvsa.jpg
  • 26
@abuk123: @Cudaczny: nie podciągałem się od roku to chyba oczywiste, że zarzucając sobie 20kg ciężaru i podbijając bez rozgrzewki pod drążek uja zrobie przy tej wadze, teraz już wiem xD Zresztą na siłowni można ćwiczyć i specjalizować się w pierdyliardzie różnych ćwiczeń, drążek jest tylko jednym z nich, to że nie mam względnej siły do podciagania niewiadomo jakiego na ten moment, nie znaczy, że marnuję czas na treningach. Może ktoś