Wpis z mikrobloga

Dlaczego tak ciężko jest znaleźć normalnego faceta? Ja serio nie jestem w stanie zrozumieć,dlaczego takie wartości jak miłość,lojalność,rodzina i troska są teraz tak mało docenianymi wartościami. Drobne,serdeczne gesty nie są zauważane A chęć wspólnego spędzenia czasu,uważane za jego stratę bo przecież można zrobić cokolwiek innego dla swojego hobby, znajomych czy dla samego siebie... (bo przecież w nocy spędzamy ze sobą tyyle czasu,to nic ze śpiąc,to przecież nie ma znaczenia )Czasami czuje się jak pies,co tylko czeka aż pan zechce go pogłaskać. Prób już nie podejmuje,bo ile można słuchać odmów. Po pracy nawet nie chce mi się wracać do domu,bo i w sumie po co,jak nie mam komu opowiedzieć jak mi minął dzień w pracy,bo go to nie interesuje... Jest mi strasznie źle,czuje się jak kupa gówna,która trzeba omijać
#zwiazki #zalesie
  • 92
  • Odpowiedz
@Przydupaska: to witaj w klubie czuję się tak samo :( jak niepotrzebne nikomu gówno i co zrobisz nic nie zrobisz na portalach pary są ale co z tego jak rozmowa z bitem jest ciekawsza
  • Odpowiedz
@Przydupaska: uciekaj. Dlaczego te wartości są mało doceniane?
Wg mnie wygodniejsze jest bycie niezależnym i że się ma wszystko w 4 literach - za dobrze się ludziom powodzi żeby musieli być empatyczni, więc tylko niektórzy są bo chcą
  • Odpowiedz
Dlaczego tak ciężko jest znaleźć normalnego faceta?


@Przydupaska: Bo większość ludzi nadających się do związku jest w związkach przed końcem studiów?

Pozostali mają jakieś wady które prędzej czy później związki kończą.

O ile wygląd i pieniądze mają duże znaczenie w ilu "parach" się było o tyle nie ma ostatecznego wpływu na znalezienie partnera/ki.

Po 30stce ostatni wolni na "rynku" zostają ludzie bardzo ambitni ze swoim "no time 2 love". Reszta to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Przydupaska: kobieta narzeka że nie może znaleźć przypakowanego właściciela dużej firmy z własnym m najlepiej w Warszawie. Mirek narzeka że nie może w ogóle znaleźć jakiejkolwiek kobiety. I tak to jest.
  • Odpowiedz