Wpis z mikrobloga

Dlaczego tak ciężko jest znaleźć normalnego faceta? Ja serio nie jestem w stanie zrozumieć,dlaczego takie wartości jak miłość,lojalność,rodzina i troska są teraz tak mało docenianymi wartościami. Drobne,serdeczne gesty nie są zauważane A chęć wspólnego spędzenia czasu,uważane za jego stratę bo przecież można zrobić cokolwiek innego dla swojego hobby, znajomych czy dla samego siebie... (bo przecież w nocy spędzamy ze sobą tyyle czasu,to nic ze śpiąc,to przecież nie ma znaczenia )Czasami czuje się jak pies,co tylko czeka aż pan zechce go pogłaskać. Prób już nie podejmuje,bo ile można słuchać odmów. Po pracy nawet nie chce mi się wracać do domu,bo i w sumie po co,jak nie mam komu opowiedzieć jak mi minął dzień w pracy,bo go to nie interesuje... Jest mi strasznie źle,czuje się jak kupa gówna,która trzeba omijać
#zwiazki #zalesie
  • 92
  • Odpowiedz
@Przydupaska: bo te wasze chady mają naiwnych lasek na peczki, a w takiej sytuacji prawie żaden nie będzie chciał się z jedną z was wiązać na stałe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A na biedak zakola ka, albo kurdupla prawie większość z was nie spojrzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Przydupaska: Sądzę, że to ogólnie ludzie są #!$%@?, a nie płeć. Głowa do góry, lepiej mieć wymagania w stosunku do drugiego człowieka i być wolnym, niż być w #!$%@? związku.

Nie polecam toksyków, chyba, że raz na spróbowanie :D, jak ktoś lubi masohizm :D.
  • Odpowiedz
takie są wlasnie typy w dzisiejszych czasach :)


@girlsjustwannahavefun: a kobiety co? Są gorsze?
Na co ja mam się angażować i starać, jak typiara przy pierwszym kryzysie robi Elo, albo rucha się z innym typem po kryjomu, myśląc że nikt jej nie #!$%@?.
Same na siebie taki los sprowadzilyscie reklamują te wszystkie Fwb, ons i otwarte związki.

Żaden normalny facet na takie coś się nigdy nie zgodzi, więc się nie ma
  • Odpowiedz