Wpis z mikrobloga

Dlaczego tak ciężko jest znaleźć normalnego faceta? Ja serio nie jestem w stanie zrozumieć,dlaczego takie wartości jak miłość,lojalność,rodzina i troska są teraz tak mało docenianymi wartościami. Drobne,serdeczne gesty nie są zauważane A chęć wspólnego spędzenia czasu,uważane za jego stratę bo przecież można zrobić cokolwiek innego dla swojego hobby, znajomych czy dla samego siebie... (bo przecież w nocy spędzamy ze sobą tyyle czasu,to nic ze śpiąc,to przecież nie ma znaczenia )Czasami czuje się jak pies,co tylko czeka aż pan zechce go pogłaskać. Prób już nie podejmuje,bo ile można słuchać odmów. Po pracy nawet nie chce mi się wracać do domu,bo i w sumie po co,jak nie mam komu opowiedzieć jak mi minął dzień w pracy,bo go to nie interesuje... Jest mi strasznie źle,czuje się jak kupa gówna,która trzeba omijać
#zwiazki #zalesie
  • 92
  • Odpowiedz
Bo taki Oskarek z dobrą mordą od zawsze jest nauczony, że nie ta to inna. Zawsze się znajdzie jakaś, która będzie chciała z nim być w jakikolwiek sposób bo można ładne zdjęcie na insta wrzucić. Taki typek w okolicy 5/10 nie ma w nawyku zmian partnerek co chwila bo jak już jakaś się nim zainteresuje to jest to dla niego cos wyjątkowego. To nie jest problem w facetach tylko w wyborach kobiet.
  • Odpowiedz
@Przydupaska: może, po prostu, chcesz gadać o rzeczach które go:
- kompletnie nie interesują
- nie przekazując żadnej treści (gadasz żeby gadać)
- opowiadasz o swoich problemach po to żeby o nich poopowiadać a nie by dostać rozwiązanie
- wsþolne spędzanie czasu w rzeczywistości oznacza spędzanie czasu na tym co TY chcesz?

albo wszystkie powyższe?
  • Odpowiedz
Tylko aseksualni faceci są zdolni do szczerej bezinteresownej miłości, lojalności i troski


@Missudi: Platon twierdził, że faceci są zdolni do szczerej, bezinteresownej miłości. Problem jest taki, że wtedy, gdy jest to dwóch kochających się mężczyzn, stąd właśnie ideał platonicznej miłości, czyli miłości gejowskiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak poważniej, oczywiście, że nie tylko aseksualni mężczyźni potrafią kochać bezinteresownie, bo taka miłość nie jest zamiast miłości seksualnej,
  • Odpowiedz
tacy są najgorsi na dłuższą metę, Chad co zna) mnóstwo kobiet bardziej potrafi docenić tą właściwą, dobrą dla niego


@LilyOfTheValley: pewnie właśnie dlatego związki aktorów i innych celebrytów, nie narzekający na popularność, trwają tak krótko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Przydupaska:
1. A jaką masz pracę? Coś o czym warto słuchać czy kasa/call center i wpadasz do domu ponarzekać?
2. Jakie masz hobby żeby zająć się sobą? Skoro facet ma znajomych i swoje hobby, to też musisz mieć cokolwiek żeby pozwolić mu się realizować, zwłaszcza po pracy, i zrozumieć że człowiek po 8h roboty chce się odstresować a nie zajmować się kimkolwiek, od tego są weekendy i inne dni wolne żeby
  • Odpowiedz
  • 1
Jak tak często czytam ludzkie problemy to zastanawiam się czy mam takiego farta, czy żyje w mydlanej bańce, ale ja z Moja różowa robimy wszystko, oczywiście też się kłócimy :), ale razem głównie robimy zakupy, razem spędzamy czas i cieszymy się prostota taką jak "jak minął dzień w pracy, co Cie zdenerwowało", razem potrafimy pojechać i pogrzebać przy aucie. Trwa już to od prawie 3 lat, znajomi też wspólni. Oczywiście nikt nikogo
  • Odpowiedz