Wpis z mikrobloga

Dlaczego tak ciężko jest znaleźć normalnego faceta? Ja serio nie jestem w stanie zrozumieć,dlaczego takie wartości jak miłość,lojalność,rodzina i troska są teraz tak mało docenianymi wartościami. Drobne,serdeczne gesty nie są zauważane A chęć wspólnego spędzenia czasu,uważane za jego stratę bo przecież można zrobić cokolwiek innego dla swojego hobby, znajomych czy dla samego siebie... (bo przecież w nocy spędzamy ze sobą tyyle czasu,to nic ze śpiąc,to przecież nie ma znaczenia )Czasami czuje się jak pies,co tylko czeka aż pan zechce go pogłaskać. Prób już nie podejmuje,bo ile można słuchać odmów. Po pracy nawet nie chce mi się wracać do domu,bo i w sumie po co,jak nie mam komu opowiedzieć jak mi minął dzień w pracy,bo go to nie interesuje... Jest mi strasznie źle,czuje się jak kupa gówna,która trzeba omijać
#zwiazki #zalesie
  • 92
  • Odpowiedz
nie mam komu opowiedzieć jak mi minął dzień w pracy,bo go to nie interesuje


@Przydupaska: Moje opowidanie zwykle sprowadza się do "No, byłem w pracy" bo nie mam ochoty przeżywać tego wszystkiego jeszcze raz a jak moja różowa zaczyna opowieść od nakreślenia tła w postaci wydarzeń które miały jakikolwiek zwiazek z daną sprawą oraz historie życia poszczególnych uczestników to tracę zainteresowanie zanim w ogóle zacznie dochodzić do meritum sprawy która można
  • Odpowiedz
@Cypselus: >Żaden normalny facet na takie coś się nigdy nie zgodzi, więc się nie ma co dziwić że takiej kobiety nie zechce

Mam nadzieję, że nic nie pomieszałam, bo na szybko pewnie nie znajdę, ale niedawno na wykopie przewijał się artykuł, że spory procent związków zaczyna się WŁAŚNIE od fwb
  • Odpowiedz
@FiglarzStalin: fwb w zamyśle miało służyć ludziom którzy się "przyjaźnili", a nie że zapoznali się na ruchanie na jakiś szemranych portalach

z resztą, co mnie to obchodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

za 4 miliardy lat ta planeta wybuchnie (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Cypselus: osobiscie tez czesciej spotkalam sie z ta opcja, o ktorej wspominasz
ale w porownaniu do liczby osob, ktore otwarcie szukaja zwiazku, to nadal pojedyncze przypadki

no i oczywiscie zmienia sie to z wiekiem zainteresowanych
wsrod starszych znajomych w ogole nie slysze o perspektywie szukanie milosci z wczesniejszej przyjazni
  • Odpowiedz
@Przydupaska: Jeżeli nie potraficie ze sobą pogadać i nie jest zainteresowany tym jak Ci mija dzień to coś z Waszym związkiem jest nie tak xD No i trochę Twoja wina, że się godzisz na coś takiego :)
  • Odpowiedz
Po pracy nawet nie chce mi się wracać do domu,bo i w sumie po co,jak nie mam komu opowiedzieć jak mi minął dzień w pracy,bo go to nie interesuje...


@Przydupaska: a to bardzo ciekawe bo jak ja laske pytam o takie rzeczy, to otrzymuje odpowiedz zkladajaca sie z 1-5 slow.

A chęć wspólnego spędzenia czasu,uważane za jego stratę bo przecież można zrobić cokolwiek innego dla swojego hobby, znajomych czy dla samego
  • Odpowiedz