Wpis z mikrobloga

Wobraźcie sobie być takim wykopowym szurem:
- Informacje czerpiecie z grupek na fb i kanałów na yt
- Nic nie weryfikujecie
- Nie potraficie szukać naukowych opracowań, nie mówiąc już o ich analizie
- Czytacie tylko nagłówki artykułów, oczywiście clickbaitowych
- Powtarzacie w kółko te same hasełka i zarzuty, mimo że już wielokrotnie zostały obalane
- Twierdzicie, że dzięki paszportom szczepiennym, władza wie, gdzie jesteście (Co z tego, że wcześniej też wiedziała XDD)
- Doskonale wiecie, że covid to taka grypa, ale jest jednocześnie zabójczą, chińską bronią biologiczną, ale też spiskiem rządów całego świata (w tym naszego XDD), żeby wprowadzać lockdowny i zniewolić ludzi XDD

A do tego uważacie się za logicznie myślących i oświeconych XDDDD
#koronawirus #bekazpodludzi #heheszki
ZieloneKoloTramwaja - Wobraźcie sobie być takim wykopowym szurem:
- Informacje czerp...

źródło: comment_1627454107kzOiuHoh0wGAtIfmg3XxJ2.jpg

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
@KEjAf: Jasne, że nie jest ściśle zdefiniowane, dlatego to nie jest błąd "pomylić się" w tej kwestii ;)
Myślę, że w tym wątku chodzi jednak o szurów w takim rozumieniu, jakie zdefiniowałam.

Chociaż ofc część ludzi nie widzi różnicy.
  • Odpowiedz
@powodzenia: ale rozumiesz, że nie o to chodzi, że po szczepionce kompletnie nie będzie się łapało covida (niestety szczepionki nie mają takiej skuteczności) ale o to, że szanse na to są 20x mniejsze?
Jeden z najdebilniejszych argumentów antyszczepów - „skoro ktoś zaszczepiony może zachorować i zarażać, to znaczy, że szczepionka nie działa”
  • Odpowiedz
@ZieloneKoloTramwaja: Nie czytam i nie słucham nikogo, ze statystyk wynika, że dla ludzi w moim wieku i wadze wirus nie jest zagrożeniem, stąd nie szczepie się.
Za to widze siebie i znajomych, którzy oberwali przez lockdowny, więc jestem #!$%@? za ich wprowadzenie.
Nie wierze też w dobre intencje rządu, nigdy w nie nie wierzyłem, stąd nie mam fb, nie dołączam do spisów, gdzie sie da nie zostawiam śladów, a jakbym był
  • Odpowiedz