Wpis z mikrobloga

Kur* jak mam spierd* życie. Jestem zakochany w koleżance od kilku lat i nie mogę się odkochać. Próbowałem już na milion sposobów żeby ją przekonać do siebie ale ona za każdym razem dawała mi znać że nie traktuje i nie będzie mnie traktowała jak potencjalnego kandydata chociaż zachwala mój charakter, ehh... Próbowałem znaleźć inną ale bez skutecznie, ciągle myślałem o swojej koleżance.
Ale to nie o tym, chce się od niej uwolnić i potrzebuje pomocy, motywacji. Więc wymyśliłem że za każdy plus tego postu będę wydłużał czas o 12h zanim do niej napiszę. Trochę dziecinada ale mam nadzieję że pomoże to. Dla mnie mordęga jest nie napisać do niej cały dzień bo ciągle o niej myślę ale jak tu zbiorą się jakieś plusy to postaram się wytrzymać tyle ile jest tych plusów bez oszukiwania.
Szczerze to chciałbym aby nie było tu żadnego bo cholernie chce do niej napisać i spytać się o byle gówno tylko po to aby mieć z nią kontakt. Panowie i Panie w waszych rękach jest moja znajomość z moją jedyną miłością.

PS. jak coś będę zdawał relację i oczywiście jak nie dam rady to napisze tu ale mam nadzieję że mi się uda.
#randkujzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder #badoo #zwiazki #milosc
  • 151
@MrNobody2021: jeżeli to trwa kilka lat to może powinieneś zasięgnąć pomocy psychologa a nie wykopków, bo to może być problem, który wymaga rozpracowania przy pomocy kogoś kto się po prostu zna.

Zablokuj dziewczynę wszędzie, nie oglądaj żadnych jej mediów społecznościowych. Unikaj kontaktu jak się da. Pamiętaj, że jak zerwiesz kontakt to ona nagle może sobie o Tobie przypominać - szczególności w tym momencie nie możesz się poddać. Ot włącza się mechanizm
@MrNobody2021 Na początku zerwij znajomość. Później co zawsze u każdego działa ( poważnie rada 10/10)..... zwal se konia. Po wszystkim zobacz jej zdjęcia , jeśli dalej kochasz to prawdziwa miłość.