Wpis z mikrobloga

Kur* jak mam spierd* życie. Jestem zakochany w koleżance od kilku lat i nie mogę się odkochać. Próbowałem już na milion sposobów żeby ją przekonać do siebie ale ona za każdym razem dawała mi znać że nie traktuje i nie będzie mnie traktowała jak potencjalnego kandydata chociaż zachwala mój charakter, ehh... Próbowałem znaleźć inną ale bez skutecznie, ciągle myślałem o swojej koleżance.
Ale to nie o tym, chce się od niej uwolnić i potrzebuje pomocy, motywacji. Więc wymyśliłem że za każdy plus tego postu będę wydłużał czas o 12h zanim do niej napiszę. Trochę dziecinada ale mam nadzieję że pomoże to. Dla mnie mordęga jest nie napisać do niej cały dzień bo ciągle o niej myślę ale jak tu zbiorą się jakieś plusy to postaram się wytrzymać tyle ile jest tych plusów bez oszukiwania.
Szczerze to chciałbym aby nie było tu żadnego bo cholernie chce do niej napisać i spytać się o byle gówno tylko po to aby mieć z nią kontakt. Panowie i Panie w waszych rękach jest moja znajomość z moją jedyną miłością.

PS. jak coś będę zdawał relację i oczywiście jak nie dam rady to napisze tu ale mam nadzieję że mi się uda.
#randkujzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder #badoo #zwiazki #milosc
  • 151
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@MrNobody2021 miałem podobnie

Minęło kilka lat, ona celowała w chadów którzy jej nie chcieli i ostatnio niby przypadkiem na mnie wpada i zagaduje ze kiedyś jej proponowałem jakieś kino więc jakby co.... To ona jest na tak xD

Interesują cie ochłapy i bycie nagrodą pocieszenia?
  • Odpowiedz
jeden jej sms do Ciebie "co tam?" i lecisz do niej jak ćma do światła, nie pomogą tutaj żadne plusy motywacyjne xD


@brunetroll089: no tak może być, ale to też normalne przy takim zakochaniu. Byle się nie zniechęcać. Najpierw uda mu się odczekać dzień, potem kilka dni, potem tydzień. To też proces.
  • Odpowiedz
@MrNobody2021: Kopnąć do dupy i tyle.
Będziesz się męczył, starał, wychodził z siebie a i tak nic z tego nie będzie.

Urwij z nią kontakt. Za kilka lat poznasz kogoś lepszego a twoją koleżankę szlak trafi jak ogarnie że jest starą panną i nikt jej nie chce.
  • Odpowiedz
przeczytałem wszystkie komentarze i ciężko mi jest na nie wszystkie odpisać ale z grubsza odpowiem na kilka które mi zapadły w pamięć a mianowicie mam ponad 30 lat więc dzieckiem już nie jestem ale pewnie #!$%@? mózg mam skoro tutaj szukam porady
Zawsze wcześniej tak było że jak laska mnie olewała to dawałem sobie spokój i szukałem następnej aż do spotkania jej. Poznaliśmy się przez wspólnych znajomych. Próbowałem o niej zapomnieć ale
  • Odpowiedz
@MrNobody2021: jeżeli się złamiesz i napiszesz to też nie katuj się, tak bywa. Tylko pomyśl o terapii, bo zakładam, że po takich akcjach czujesz się pewnie jak gówno, a docelowo tego nie chcesz. Ogarnięty terapeuta naprawdę pomoże.
  • Odpowiedz