Wpis z mikrobloga

Kur* jak mam spierd* życie. Jestem zakochany w koleżance od kilku lat i nie mogę się odkochać. Próbowałem już na milion sposobów żeby ją przekonać do siebie ale ona za każdym razem dawała mi znać że nie traktuje i nie będzie mnie traktowała jak potencjalnego kandydata chociaż zachwala mój charakter, ehh... Próbowałem znaleźć inną ale bez skutecznie, ciągle myślałem o swojej koleżance.
Ale to nie o tym, chce się od niej uwolnić i potrzebuje pomocy, motywacji. Więc wymyśliłem że za każdy plus tego postu będę wydłużał czas o 12h zanim do niej napiszę. Trochę dziecinada ale mam nadzieję że pomoże to. Dla mnie mordęga jest nie napisać do niej cały dzień bo ciągle o niej myślę ale jak tu zbiorą się jakieś plusy to postaram się wytrzymać tyle ile jest tych plusów bez oszukiwania.
Szczerze to chciałbym aby nie było tu żadnego bo cholernie chce do niej napisać i spytać się o byle gówno tylko po to aby mieć z nią kontakt. Panowie i Panie w waszych rękach jest moja znajomość z moją jedyną miłością.

PS. jak coś będę zdawał relację i oczywiście jak nie dam rady to napisze tu ale mam nadzieję że mi się uda.
#randkujzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder #badoo #zwiazki #milosc
  • 151
@MrNobody2021: Ty się męczyć lubisz. Bo prawda jest taka, że szans nie masz, te babranie o fajnym charakterze to kłamstwo w które wierzysz niepotrzebnie, że a nuż się przekona do Ciebie.

Nie ma szans = kończysz znajomość. Blokujesz wszystko co z nią związane. Nawet sam sobie hasła twórz do miejsc gdzie nie powinieneś wchodzić. Potem te uzależnienie minie i pomyślisz tylko - "jaki byłem głupi".
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 122
@MrNobody2021: zerwij znajomość bo się będziesz męczyć i oszukiwać swój mózg że masz jakieś szanse. A to się uśmiechnie, a to poklepie po ramieniu i mózg będzie napierdzielał dopaminą żebyś do niej podbijał w nieskończoność i zabierał działki dopaminy gdy tego nie robisz. Zrób sobie ostry odwyk i spotykaj inne kobiety to się w któreś może z wzajemnością zakochasz
@DurzyHarakter30: @MrNobody2021: miałem podobną sytuację, zerwałem brutalnie znajomość. Nara i się nie znamy. Co się #!$%@?ło to głowa mała. Nagle jej koleżanka zaczęła do mnie pisać że co ja zrobiłem, koleżanka pije i ćpa przeze mnie, mówi coś o samobójstwie. I byłem na tyle głupi że w to uwierzyłem, dałem się wciągnąć w spotkanie na którym mówiła jaka to była głupia, ze się załamała po stracie mnie. Dała się też