Wpis z mikrobloga

Kur* jak mam spierd* życie. Jestem zakochany w koleżance od kilku lat i nie mogę się odkochać. Próbowałem już na milion sposobów żeby ją przekonać do siebie ale ona za każdym razem dawała mi znać że nie traktuje i nie będzie mnie traktowała jak potencjalnego kandydata chociaż zachwala mój charakter, ehh... Próbowałem znaleźć inną ale bez skutecznie, ciągle myślałem o swojej koleżance.
Ale to nie o tym, chce się od niej uwolnić i potrzebuje pomocy, motywacji. Więc wymyśliłem że za każdy plus tego postu będę wydłużał czas o 12h zanim do niej napiszę. Trochę dziecinada ale mam nadzieję że pomoże to. Dla mnie mordęga jest nie napisać do niej cały dzień bo ciągle o niej myślę ale jak tu zbiorą się jakieś plusy to postaram się wytrzymać tyle ile jest tych plusów bez oszukiwania.
Szczerze to chciałbym aby nie było tu żadnego bo cholernie chce do niej napisać i spytać się o byle gówno tylko po to aby mieć z nią kontakt. Panowie i Panie w waszych rękach jest moja znajomość z moją jedyną miłością.

PS. jak coś będę zdawał relację i oczywiście jak nie dam rady to napisze tu ale mam nadzieję że mi się uda.
#randkujzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder #badoo #zwiazki #milosc
  • 151
4. Jests po 30ce wiec masz przed soba wlasnie szczyt atrakcyjnosci jako mezczyzna - nie trac tego czasu na uzalanie sie nad nieszczesliwa miloscia.


@OstroS: szczyt atrakcyjności przypada po 30stce? Chyba Cię powaliło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Podlaski_warmianin: ale to ty mu dupe zawracałes ( ͡° ͜ʖ ͡°) facet był w potrzebie a ty mu dawałeś "rady" i teraz się ich wypierasz i twierdzisz, ze to w sumie zwykle powiedzenie.

Nie wiem jak wasz wszystkich zawołać ale tak jak się spodziewałem, tydzień temu w piątek zadzwoniła do mnie żeby gdzieś wyskoczyć na miasto, oczywiście odmówiłem i powiedziałem że mam inne plany. Trochę była zawiedziona ale zrozumiała. Następnego dnia znowu zadzwoniła i pytała się czy w sobote wyskoczymy gdzieś i znowu odmówiłem i ciągneła ten temat, zapytała wtedy kiedy się spotkamy to powiedziałem, że nie prędko bo mam sporo rzeczy do zrobienia i